Pereiti prie turinio
Nicole

Skrandžio bėdos

Rekomenduojami pranešimai

Savaitę pasikankinau ir problemos išsisprendė + galiu valgyti kada ir ką panorėjęs.

 

O tai kaip jau ten taip issigydei, kad tik savaites uzteko :victory: Man irgi problemos su skrandziu, bet taip as ju ir neissigydziau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau apie skrandžius kalbat, tai tiek pasakysiu, kad tėvukas mano dar iki pažinties su mano mama buvo "skrandininkas'" ir visą gyvenimą kankinosi, ir gydytojai nieko doro nesakė, prirašydavo vaistų ir viskas... ir taip atsitiko, kad tapo "širdininku" ir reikėjo tam tikros chirurginės invazijos į kūną , o tam reikėjo, kad skrandis būtų sveikas, nuvažiavo į santariškių ligoninę, ten gydytoja rimta pasitaikė, pridarė visokių tyrimų, išrašė vaistų ir per mėnesį, gal pusantro visiškai išsigydė... dabar sveikutėlis.. manau, kad nuo gydytojo daug kas priklauso.. nereikia bijot juos keist, jei vienas ilgesnį laiką nieko nepadaro, reik eit pas kitą... ;)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O tai kaip jau ten taip issigydei, kad tik savaites uzteko ;) Man irgi problemos su skrandziu, bet taip as ju ir neissigydziau ;)

 

Labas,

Negaliu sakyti, kad šis būdas padės visiems ir visada - universalaus patarimo NEBŪNA.

Todėl patarti negaliu - galiu tik papasakoti, kaip man tai pavyko. O jau Jums pačioms spręsti - tiesa ar ne, priimtina ar ne.

 

Ar parašyti ?


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Butinai parasyk, prasau :flower:

 

Nuo 10 metų kartodavosi ta pati melodija: pavasarį ir rudenį po 3-4 savaites ligoninėje. Buvo pripažintas gastritas. Gydytojai "guodė", kad gal išaugsiu. Mano sąskaitoje 4 ar 5 randai nuo užgijusių žaizdų dvylikapirštėje. Nei vienas gydytojas nesugebėjo paaiškinti, iš kur žaizdos, jei pas mane labai žemas rūgštingumas.

Galų gale prieš patekdamas į Sovietų armiją, turėjau praeiti papildomą medicininį tyrimą. Jo metu vienas senukas (kaip paskui supratau ne tik kad žydas, bet dar ir kažkoks profesorius) man patarė. Sakė, kad kada neturėsiu nei vaistų, nei salygų gydytis (t.y. Sovietų armija), tada galiu pabandyti "išsiaiškinti kas kam vadovauja". Sako, jei skauda - badauk parą, bet paprasto šalto vandens nepamiršk gerti. Po paros - pabandai ką nedaug suvalgyti. Skauda - vėl tas pat. Perspėjo, kad gali tekti pavargti savaitę, dvi (man užteko savaitės).

Po kokių 4-5 metų teko bendrauti su vienu protingu gydytoju, jis susidomėjo, padarė kelis tyrimus ir mediciniškai paaiškino, kad mano atveju be medikamentų tai buvo vienintelis įmanomas būdas. Kadangi medicinoje esu žalias, tai nebandysiu visko aiškinti. Esmė šiuo atveju TIK psichologijoje ir saviįtaigoje.

 

Bet kaip rodo man praktika - tai veikia (bent jau man)


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet kaip rodo man praktika - tai veikia (bent jau man)

 

Reikes ir man tada pabandyti, nes ir as turejau opa skrandyje ir del gastrito ligonineje pragulejau..as kaip tik visada ko nors uzvalgydavau, kad skrandis nekankintu..Aciu, uz pasidalinima patirtimi :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Reikes ir man tada pabandyti, nes ir as turejau opa skrandyje ir del gastrito ligonineje pragulejau..as kaip tik visada ko nors uzvalgydavau, kad skrandis nekankintu..Aciu, uz pasidalinima patirtimi :mirksiukas:

 

Čia ne receptas, o mano gyvenimo istorija.

Priimti ją rimtai, ar kaip anekdotą - Jūsų visų ir kiekvieno reikalas.

Kad ir ką bedarytumėte su savo sveikata, geriausias patarėjas žmogui tik jis pats.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu tokia pat problema :mirksiukas: rudeni,pavasari uzeina problemos su skrandziu. :whistling:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
turiu tokia pat problema :mirksiukas: rudeni,pavasari uzeina problemos su skrandziu. :whistling:

 

Kaip pasireiškia "problema" ?


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Čia ne receptas, o mano gyvenimo istorija.

Priimti ją rimtai, ar kaip anekdotą - Jūsų visų ir kiekvieno reikalas.

Kad ir ką bedarytumėte su savo sveikata, geriausias patarėjas žmogui tik jis pats.

 

As suprantu, kad tai ne receptas, bet tie, kurie turi panasiu problemu tikrai supras, kad uzejus skausmams, esi pasiruoses viska isbandyti..Tad tikrai zadu pabandyti, ypac, jei tai gali padeti atsikratyti siu bedu visam gyvenimui ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip pasireiškia "problema" ?

Negaliu valgyt normaliai, jei suvalgai ka nors (astraus, kepto ir pan., ) labai stiprus skaumai uzeina, kartais tiesiog siek tiek pasinervuot uztenka ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Negaliu valgyt normaliai, jei suvalgai ka nors (astraus, kepto ir pan., ) labai stiprus skaumai uzeina, kartais tiesiog siek tiek pasinervuot uztenka :doh:

 

Va čia ir gali būti ligos priežastis. Mano atvejas irgi buvo toks. Susinervinu - priepuolis. Pasinervinu ilgiau - ligoninė.

Tad nekeista, kad saviįtaiga ir "griežtas" elgesys su savo skrandžiu padėjo nutraukti grandinę nervai-skrandis.

Dabartinis mano požiūris skrandžio atžvilgiu yra toks:

Aš ponas, jis vergas. Ką "įmečiau", tas PRIVALO tikti.

Kitokių variantų net mintyse negali būti.

Tad ir pasekmės tokios, kokių noriu - valgau kada papuolė, kas papuolė ir jokių problemų.

 

Tik pradėk abejoti ir gali "ruošti pižamą" ligoninei... :mirksiukas:


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu Aras, apie badavima nepagalvojau, reikes imtis ir man tokiu drastisku priemoniu, nes skrandis pastoviai duoda apie save zinoti. Nakti jau negaliu ramiai miegoti :mirksiukas: O vaistu gerti visiskai nesinori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.