Pereiti prie turinio
phantom

Kas yra meile?

Rekomenduojami pranešimai

Daznai, net nesusimastydami, naudojame savoka: meile. Bet paklausus kas tai yra, paprasiausiai pritrunkam zodziu. Tai kas ta meile? Gal tai tik iliuzija, kuria sukelia musu organizme cheminiai virsmai?..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Daznai, net nesusimastydami, naudojame savoka: meile. Bet paklausus kas tai yra, paprasiausiai pritrunkam zodziu. Tai kas ta meile? Gal tai tik iliuzija, kuria sukelia musu organizme cheminiai virsmai?..

 

Meile-tai kada nori kad kitas butu laimingas ir stengesi jam tos laimes suteikti,kada gerbia viens kito nuomone,kada uzjaucia viens kito skausma ir stengesi palengvinti viens kitam gyvenimo nasta,tai supratingumas,svelnumas...Tai troskimas nugyventi kartu visa gyvenima,palaikant viens kita ir duovanuojant viens kitam dziaugsmo ir isitykinima kad ir rytoj busim kartu...

Meile-tai kada rupiniesi kitu ir tas rupiestis suteikia tau dziaugsmo ir laimes...Kada net per atstuma jauti kad esate begalo artimi...Kada jauti kad esi pats laimingiausias zmogus pasaulyje tik tada kai esat salia...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodis "meilė" mūsų gyvenime jau tapo:

... kaip "keiksmažodis", kurį vartojame net nesusimastydami visada ir visur ...

... kaip "štampas", kada nežinome, kaip pavadinti vieną ar kitą jausmą ...

Juk ką žmogus gali "mylėti" - vaikus, tėvynę, maistą, daiktus, kitą žmogų, gamtos reiškinius ... net priešą...

 

Ar gali būti TOKS universalus, viskam tinkantis jausmas ? - Manau NE.

Visa, kas universalu, praranda savo asmeninį, individualų grožį, taigi ir vertę.

 

Manau reikėtų "nepatingėti" ir surasti konkrečiam jausmui (vienai iš "meilių") tikrą jo vardą, "nepatingėti" išsakyti savo jausmą (-us) ne vienu bereikšmiu žodžiu, o panaudoti visą žodžių gamą... Žinau, kiekvienu atveju gausis vis kitaip, bet ar mes nesikeičiame, ar kiekvieną sekundę nesikeičia mūsų požiūris į pasaulį, aplinkinius, mūsų jausmai pasauliui ar nesikeičia ?

 

Jei trumpai ir be emocijų - manau, "meilė" tai teigiamų jausmų visos skalės bendras pavadinimas.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man zodis meile- nera papratas zodis...

Negaleciau paskyt kad myliu bet kam, be jausmu...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš dar galima sakyt niekada nebuvau moteriai ištaręs myliu, na tik vienai kuri mane galima sakyt privertė tai pasakyti, anksčiau norėjosi man ja nuskalpuoti kad mane taip subalamutino :rolleyes: Man tas žodis nieko nereiškia, aš veiksmais išreiškiu meilę ir to paties noriu iš kitu, žodžiai man tik tuščia vieta... Gal ir malonus ausiai, bet man jie bereikšmiai ir šiaip jei man moteris kartotų kad myli aš pradėčiau rimtai galvoti nuo jos pabėgti... :lol: Aš myliu širdimi, bet ne žodžiais...

 

Na o jei kalbant apie meile tai jai yra daug paaiškinimų...

 

MEILĖ – TAI LIGA NR. F 63.9

 

Kuriai iš jūsų nėra pažįstamas romantiškas įsimylėjimo jausmas? Tuomet negali kontroliuoti savęs. Tu kiekvieną dieną eini kasryt į sporto salę, eini į futbolo varžybas, kurių tiesiog negali pakęsti. Ir kam visa tai? Todėl, kad ten gali pasirodyti jis...

 

Kuriai nėra tekę klausti savęs: ir kodėl aš jį persekioju, kodėl nekenčiu tos merginos, kuriai jis pasakė "labas", kaip aš galėjau susipykti su tėvais, kai jie pasakė, kad jis yra manęs nevertas? Meilę galima prilyginti karštligei.

 

Įsimylėjėlio kraujyje net iki 40% sumažėja proteino, kuris padeda nervinėms ląstelėms keistis informacija. Italų mokslininkai sukūrė metodiką, pagal kurią galima nustatyti , ar žmogus iš tiesų myli. Analizei tereikia vieno kraujo lašo. Jeigu bus nustatytas proteino nepakankamumas, tuomet žmogus tikrai įsimylėjęs.

 

Ir tikrai, normaliems žmonėms kitų įsimylėjimas iš šalies dažnai panašus į psichikos ligą, manijos ir silpnaprotystės mišinį. Įsimylėjėliai panašūs į išprotėjusius žmones, jie nemato akivaizdžių dalykų ir stengiasi pamatyti tuos, kurie kartais neegzistuoja. Įsimylėjus pasireiškia kažkoks svetimas jiems elgesys. Ir ką gali reikšti įkyrūs telefono skambučiai, isterijos, džiaugsmą keičianti depresija? Nejaugi tai ne psichozė?

 

Neurobiologai praktiškai įrodė, kad meilė išties yra liga. Įsimylėjimas – tai žmogaus neracionalaus elgesio pavyzdys. Tyrinėtojai aptiko, kad įsimylėjus ypač suaktyvėja viena smegenų dalis, kuri susijusi su geismu, t.y. trauka, noru ir nepaaiškinama kažkokio konkretaus žmogausįtaka. Mokslininkai tvirtina, kad meilę galima prilyginti alkiui ar net priklausomybei nuo narkotikų.

 

Pasaulinė sveikatos organizacija net gi įtraukė meilę į ligų sąrašą ir davė jai atskirą numerį – F63.9.

 

Meilės tyrinėtojai išanalizavo du su puse tūkstančių smegenų nuotraukų, gautų tiriant 17 koledžo studentų, kurie buvo įsimylėję prieš du mėnesius. Studentai žiūrėdavo savo meilės objektų nuotraukas, o tuo tarpu magnetinės tomografijos aparatas fotografuodavo jų smegenis.

 

Minėtame tyrime kompiuterio pagalba sudarytame žemėlapyje smegenų gilumoje buvo matomi "karštieji taškai". Toji sritis užpildyta ląstelėmis, kurios tiekia arba gauna dopaminą.

 

"Meilė iššaukia galvos svaigimą, panašų į amfetamino toksinį poveikį, - tvirtina daktaras Maiklas Lebovičius iš Niujorko psichiatrijos instituto, - be to, ji turi autizmo bruožų".

 

Anksčiau minėtieji tyrinėtojai išanalizavo ir septyniolikos jaunuolių, kuriuos neseniai paliko jų antrosios pusės, smegenų nuotraukas. Jie pastebėjo, kad smegenų dalies, atsakingos už meilę, aktyvumas padidėjęs. Argi tai nėra mokslinis patvirtinimas to, kas jau seniai buvo rašoma eilėraščiuose ir romanuose: kai tave palieka – meilė sustiprėja.

 

Mokslininkų gauti rezultatai padeda suprasti, kodėl meilė susijusi su tokiu dideliu skaičiumi emocijų.

 

Dabar aišku, kodėl įsimylėjėliai panašūs į narkomanus: toks pat svajotojo žvilgsnis, ta pati euforija, tas pats nenuspėjamumas, ta pati priklausomybė, ir, deja, tos pačios lomkės...

 

Pagal www.superstyle.ru


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na aš dar galima sakyt niekada nebuvau moteriai ištaręs myliu, na tik vienai kuri mane galima sakyt privertė tai pasakyti, anksčiau norėjosi man ja nuskalpuoti kad mane taip subalamutino :) Man tas žodis nieko nereiškia, aš veiksmais išreiškiu meilę ir to paties noriu iš kitu, žodžiai man tik tuščia vieta... Gal ir malonus ausiai, bet man jie bereikšmiai ir šiaip jei man moteris kartotų kad myli aš pradėčiau rimtai galvoti nuo jos pabėgti... :D Aš myliu širdimi, bet ne žodžiais...

 

Na o jei kalbant apie meile tai jai yra daug paaiškinimų...

na tai pasakyt pati pirma karta tikrai sunku... :rolleyes: Aisku jei tu tikrai jauti stipru ta jausma :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku su Infectedin parasytu straipsniu ir AruLT :rolleyes:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na tai pasakyt pati pirma karta tikrai sunku... :rolleyes: Aisku jei tu tikrai jauti stipru ta jausma :lol:

 

 

Iš esmės svarbu nepasakyti, o kaip tai yra pasakoma, nuoširdžiai ar ne...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Žodis "meilė" mūsų gyvenime jau tapo:

... kaip "keiksmažodis", kurį vartojame net nesusimastydami visada ir visur ...

... kaip "štampas", kada nežinome, kaip pavadinti vieną ar kitą jausmą ...

Juk ką žmogus gali "mylėti" - vaikus, tėvynę, maistą, daiktus, kitą žmogų, gamtos reiškinius ... net priešą...

 

Ar gali būti TOKS universalus, viskam tinkantis jausmas ? - Manau NE.

Visa, kas universalu, praranda savo asmeninį, individualų grožį, taigi ir vertę.

 

Manau reikėtų "nepatingėti" ir surasti konkrečiam jausmui (vienai iš "meilių") tikrą jo vardą, "nepatingėti" išsakyti savo jausmą (-us) ne vienu bereikšmiu žodžiu, o panaudoti visą žodžių gamą... Žinau, kiekvienu atveju gausis vis kitaip, bet ar mes nesikeičiame, ar kiekvieną sekundę nesikeičia mūsų požiūris į pasaulį, aplinkinius, mūsų jausmai pasauliui ar nesikeičia ?

 

Jei trumpai ir be emocijų - manau, "meilė" tai teigiamų jausmų visos skalės bendras pavadinimas.

 

Man tas zodis atrodo visiskai uztampytas,nuvalkiotas ir ispurvintas del nauduojimo bet kokiam atvejui... Ant tiek kad savo jausmu net nenoriu vadint zodziu "meile"...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.