Pereiti prie turinio
Snapė

Koncertai

Rekomenduojami pranešimai

Ar lankotės koncertuose? Kokiuose?

 

Aš labai norėčiau į Enrique Iglesias koncertą, kuris vyks vilniuje lakričio 29d. :D

Tikiuosi dar gauti bilietų šiandien. Gal kas nors irgi žadat važiuot?

Redagavo Nicole

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi labai noreciau i jo koncerta :flowers: Kazkaip paskutiniu metu atrodo geriau per telika paziureti, tai nors kazka matysi, o jei bilietus gauni kazkur toli nuo scenos, tai toks ten ir malonumas :flowers: Gaunasi, kad vistiek per telika ziuri, kai rodo is arciau per didelius ekranus..Nebent eini su gera kompanija ir prie scenos..Tada tai faina :flowers: Paskutini karta koncerte buvau pries 2 metus, tada maniskis man i Kylie Minogue ''Show Girl'' bilietus buvo nupirkes..Labai faina buvo :super: dar labai labai noreciau i Pussycat Dolls koncerta :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamacius sia tema iskarto ir pagalvojau apie Enrique Iglesias konerta, labai ,labai noreciau, bet tikrai neiseis :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pamacius sia tema iskarto ir pagalvojau apie Enrique Iglesias konerta, labai ,labai noreciau, bet tikrai neiseis :flowers:

 

Kicule, o gal išeitų savo mergytes kam nors palikti keletai valandų? Ir kartu visi galėtume važiuot :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na palikti kol kas neturiu man, tik su vyru :flowers:

Tu biletus jau nusipirkai? :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.