Pereiti prie turinio
kicule

Džinsai šį rudeni

Rekomenduojami pranešimai

Rudens hitas „džinsai – korsetas“ . Atrodo jie labai neįprastai, tuo labiau mes jau pripratę prie kelnių su labai žemu liemeniu.

7018e24d2ba6.jpg

Aišku taip pat lieka madingi ir paprasti , siauri džinsai su žemu liemeniu.

281eece0739b.jpg

Platūs džinsai niekada neišeina iš mados, niekas nenori atisakyt komforto, nešioti maksimaliai patogių rūbų.

Aišku jokiu (platėjančių, „ reperiu stiliaus )


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man labai grazu tie dzinsai korsetai...... buciau grazesnes figuros-butinai nusipirkciau ir nesiociau.... :flowers::flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus kol kas nelabai ju ir maciau :flowers: nors nedaug kur ziurejau :flowers:

Gal kuri jau mat kur nors? :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pas mus kol kas nelabai ju ir maciau ;) nors nedaug kur ziurejau :flowers:

Gal kuri jau mat kur nors? :flowers:

 

Maciau klaipedos turguje, bet man jie tokie ziaurus pasirode.

 

Tikrai tokiu nenesiociau :flowers:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau reikia geros figureles tokiems dzinsams..Ne kiekvienai jie tiktu :flowers: Man asmeniskai labai ypatingo susizavejimo nekelia :flowers: Labiau patinka siauri zemiau liemens :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dazniausiai taip buna is pradziu, o paskui kiekviena vaiksto vos ne su vienuodais :flowers:

Labai noreciau pamuot, kazin ar tiktu :flowers: jei taip, tai butinai nusipirkciau :flowers:

PG_28907.7167_ZM1.jpg

 

ir dar siek tiek apie dzinsus ;)

 

Spalva

 

Lieknoms ir aukštoms moterims labiausiai tinka šviesūs džinsai. Apkūnioms - tamsios klasikinės spalvos. Nepamirškite, kad blukintos vietos į akis krenta labiausiai, todėl atkreipkite dėmesį, ar jos nesutampa su problemiškomis figūros vietomis. Tai bendros rekomendacijos. Kokia spalva tinka būtent jums, vadovaukitės tuo, kokiam tipui priklausote (žiema, pavasaris,

 

vasara ar ruduo).

 

 

Priežiūra

 

Prieš skalbiant užtrauktuką reikia užtraukti ir džinsus išversti. Skalbkite ne aukštesnėje nei 30-40 laipsnių temperatūroje. Nenaudokite miltelių, turinčių chloro ar kitų balinamųjų medžiagų. Gręžimas - silpnas arba jokio. Neleiskite džinsams perdžiūti. Laidykite mažos temperatūros laidyne arba nelaidykite visiškai.

Madingiausi

 

2007 metų sezoną pačiais madingiausiais džinsais laikomi "Acne" (siauri, aukšta talija), "Earnest Sewn" (dėl audinio minkštumo) ir "Superfine".


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manau reikia geros figureles tokiems dzinsams..Ne kiekvienai jie tiktu :flowers: Man asmeniskai labai ypatingo susizavejimo nekelia :flowers: Labiau patinka siauri zemiau liemens ;)

na kai turi tokius ir jau ne vienus, tai vel tokiu paciu tikrai nesinori, norisi kazko naujo, neiprasto :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai tai tokio auksto liemens modelio dzinsai netinka uzpakalis atrodo kaip visa darzine


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na vel gi gal priklauo nuo figuros ir modelio dzinsu (ivairiu kiseniu, karoliuku, ar prasiuvimu) nes as pamenu kai pirma karta pirkau apmalamai, tuos siaurus... tai galvojau kad taip ir neisirinksiu :D storina jie mane , nors tu ka... bet paskui pagaliau supratau kokiu man reikia, kad jokiu budu nt klubu nebutu ("paglamziti") kad kiseneles butu ne but kokios :)

Dabar jau turiu ne vienus, ir tikrai ne storina, o net kudina :dance: :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Džinsai aukštu liemeniu tikrai labiau tinka lieknoms ir su ne per didele krūtine. Neteks man tokių apsivilkti...


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinokt vakar matavaui parduotuvei dzinsus-korsetas, nu tiesiog :flowers: Man labai, labai patiko :flowers:

Tik gaila spalva buvo tik viena :flowers:

Atrodo realiai fainiau dar ir labai patogus :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad patogus,tik faktas,kad turi but liekna......


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.