Pereiti prie turinio
oksana

Ar pakankamai meilės ir švelnumo skiriame vaikams?

Rekomenduojami pranešimai

Šiai tai aš irgi tik už tai kaip Kiculė sakė, kada gi daugiau panešiosi? Nakada penkiolikmetį? Na iki dviejų metukų ir viskas, o ir taip vaikai dažniausiai pradėja eiti taip ir nori tik bėgt :P


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, pasireiksiu ir as :P Siaip jei rimtai, tai mano vaikyste buvo gana panasi i Kicules..Net keista, kad turime tiek bendro..Tevas visada buvo itin grieztas, is manes vos ne berniuka norejo padaryti..Is mamos puses kazkokio ypatingo demesio neprisimenu, o broliui gimus isvis buvo daug reikalaujama is manes kaip is vaiko..Nors ir nenorejau isvaziuoti i Airija, bet dabar labai dziaugiuosi, kad galejau atitrukti nuo tevu ir gyventi savo gyvenima, o ne pagal ju diktatura :P Santykiai pasikeite i geresne puse man sukurus seima, bet kaip ir Kicule minejo, tikrai nenoreciau su jais kada nors gyventi..Uztenka trinties per atostogas, kai reikia praleisti pora savaiciu kartu..

 

Kalbant apie nevalgius vaikus, tai tikrai tokiu buvo ir anksciau..Bent jau as buvau viena is ju ;) Baisu prisiminti tuos laikus, nes tevas neleisdavo pakilti nuo stalo, kol viskas budavo suvalgyta..Visko buvo, asaru, pykciu, ziaugciojimu ir t.t. Nemanau, kad tai geras budas vaika priversti valgyti..Tad savo mazyles taip neverciu, bet nereiskia, kad neieskau budu, kaip sia problema isspresti..

 

Del ciuciavimo ir liuliavimo, tai as tikrai nesutinku, jog tai vienintele meiles israiska vaikams..Jei su vaiku neuzsiimi ir nepraleidi pakankamai laiko, tai to liuliavimo pries miega tikrai nepakaks isreiksti meilei :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tevas visada buvo itin grieztas, is manes vos ne berniuka norejo padaryti..Is mamos puses kazkokio ypatingo demesio neprisimenu, o broliui gimus isvis buvo daug reikalaujama is manes kaip is vaiko..

 

Kalbant apie nevalgius vaikus, tai tikrai tokiu buvo ir anksciau..Bent jau as buvau viena is ju :P Baisu prisiminti tuos laikus, nes tevas neleisdavo pakilti nuo stalo, kol viskas budavo suvalgyta..Visko buvo, asaru, pykciu, ziaugciojimu ir t.t. Nemanau, kad tai geras budas vaika priversti valgyti..Tad savo mazyles taip neverciu, bet nereiskia, kad neieskau budu, kaip sia problema isspresti..

As taip pat labai daug padedavau mamai gimus broliui... ir be del to kad as labai jau norejau, o del to kad taip reikejo.

 

Prisimenu ir as valandu valandas praleistu prie stalo ;) , arba isvis... kai viskas baigdavosi "dirzu" :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Šiandien negalėčiau sakyt, kad tikrai supuosiu ar nesupuosiu, gal vaikų išvis neturėsiu, niekad žmogus nežinai kaip tas gyvenimas susiklostys... mes abi labai skirtingos esam, tad abejoji visai nepagrįstai...

O jei žiūrėt į norus, nepagrįstus apmąstymus, tai norėčiau, kad sūpuočiau (tikiu, kad tai labai sunku) ...kol vaikas to norės :doh:

 

O taikiau ne tau konkrečiai, rašiau apskritai, nes daug šiuolaikinių užsiėmusių mamyčių taip elgiasi :hm:

kad asmenybes mes esam skirtingos-tai faktas.....

ir as savo vaika nustojau supti ne vien del to kad esu uzsiemusi....kai ja dar supdavaiu as buvau namie,nesimokiau ir t.t. bet man buvo sunku.... man sunku buvo ja kokias dvi valandas supti ant ranku-juk vaikai l;abai greitai auga ir svoris auga....

jei ateity turesi vaiku - tai as tikiuosi,kad tavo norai issipyldys :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada savo vaiko nesupau prieš miegą. Iki metų pašnekindavau, paglostydavau, pabučiuodavau ir išeidavau iš kambario. Metų laiko metėm soskutę, taigi vaikui prireikė mamos rankos palaikymo prieš miegą. Manau, svarbiausia ne kiek ir kaip mes rodom dėmesio, o ar to vaikui gana. Vaikas turi jaustis mylimas.


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.