Pereiti prie turinio
Snapė

Bulviniai patiekalai

Rekomenduojami pranešimai

as tai idarytas bulves darau taip: nuplaunu bulves svariai, bet ne nuskuti, aisku kam nepatinka su lupenom tai galit nuskusti jas. isverdu, perpjaunu per puse isilgai bulves ilgio, padarau duobele ir i ja pridedu farso su prieskoniais, svogunais ir t.t. tada tas bulviu puseles suguldau i skarda, apibarstau su suriu, (negailiu jo, nes man kuo daugiau tuo geriau) ir tada i orkaite kokiam pusvalandziui :(

gaminau as tokias idarytas bulves- irgi isvirdavau visados su lupenom, o poto lupdavau :flower: ir idarydavau-ma skanu :cray:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai nesuprantu kam jūs tas bulves apverdat???

Man tai taipo visiškai neskanu, nes bulvė prarandą tą savo tikrąjį skonį.

Aš visada tik žalias nuplautas prifarširuoju, ir dedu kepti, buną atskirai po vieną susuku į folija, kartais šiaip uždengiu, bet prieš baigiant kepti visada atidengiu ir leidžiu apkepti, tada jau sūris jeigu barstau žalumynai ir visa kita.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš tai nesuprantu kam jūs tas bulves apverdat???

Man tai taipo visiškai neskanu, nes bulvė prarandą tą savo tikrąjį skonį.

Aš visada tik žalias nuplautas prifarširuoju, ir dedu kepti, buną atskirai po vieną susuku į folija, kartais šiaip uždengiu, bet prieš baigiant kepti visada atidengiu ir leidžiu apkepti, tada jau sūris jeigu barstau žalumynai ir visa kita.

apverdu vien todel kad jos man zalios neiskepa.... o taip greiciau :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš tai nesuprantu kam jūs tas bulves apverdat???

Man tai taipo visiškai neskanu, nes bulvė prarandą tą savo tikrąjį skonį.

Aš visada tik žalias nuplautas prifarširuoju, ir dedu kepti, buną atskirai po vieną susuku į folija, kartais šiaip uždengiu, bet prieš baigiant kepti visada atidengiu ir leidžiu apkepti, tada jau sūris jeigu barstau žalumynai ir visa kita.

 

 

todel kad zalios ilgai kepa toj orkaitej, kartais ne iki galo iskepa, nu zodziu isvirus paprasciau po to kazka gfaminti:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.