Pereiti prie turinio
Snapė

Pagalba pridarius nesamonių

Rekomenduojami pranešimai

OOO kaip ačiū tau :mirksiukas: , o aš tiek vargau :flowers: ir kad svarbiausia pati taip ir bandžiau tada daryti, bet kažkodėl apskritimo neradau, tai galvojau , reiškia ne taip. Ot kvaila galva :flowers::flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
OOO kaip ačiū tau :mention: , o aš tiek vargau :) ir kad svarbiausia pati taip ir bandžiau tada daryti, bet kažkodėl apskritimo neradau, tai galvojau , reiškia ne taip. Ot kvaila galva :doh: :D

 

Nėr už ką, svarbu kad padėjo :brunette: man irgi kartais būna tuo metu nežinai kaip, o kai kas nors pasako atrodo tikrai žinojau :doh:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tuomet kopijuok ta paveiksleli i Photoshop'a, eik per New ir ten pasirink Clipboard, tuomet eik Edit ir Paste. Jei reikia, kad krasteliai graziau apkirpti butu, tuomet pasirink Crop Tool ir ten apsivesk norima dali paveiksliuko ir paskui virsuje matysi varnele, kuria paspaudus paveikslelis graziai bus apkirptas :) Tuomet jau gali issaugoti .jpg formatu :doh:

 

 

88.gif88.gif 88.gifNicole ot tai ačiū :brunette::mention: dar kartelį, tikrai labai padėjai196.gif


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norečiau pasiūlyti savo paslaugas. Per atstumą tvarkau kompiuterius! Dabar paaiškinsiu smulkiau drauge paprašė sutvarkyti kompiuterį, o kompiuteryje yra baisinė betvarkė, dokumentai, foto ar atsisiųsti failiukai mėtosi bet kur, nebegaliojanti antivirusinė, o kiek dar radau nuskanavusi reklamų šnipų ir virusiukų! Manęs paprašė sutvarkyti, ir aš būdama namie, visa tai sutvarkiau!prisipažinsiu neesu profesionalas ir turbut tikri meistrai pasijuoks iš manęs kad čia nereikalingas skelbimas ir į mano skelbimą niekas neatsilieps! Jūsų žiniai jau turejau kelias klientes kurios liko labai patenkintos nauja tvarka, o jei reikės ir mane rekomenduos ,nes tikri meistrai neužsiima tokiom smulkmenom, o jei ir užsiima tai beprotiškai brangiai kainuoja! Visus klausimus rasykit į až….


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man pukute28 nuotoliniu būdu padėjo susitvarkyti su Lightroomu, tikrai likau patenkinta :flowers:

Dabar jau žinau į ką prispyrus bėdai vėl kreipčiausi :flowers:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikuciai, gal pagelbėsit? Taigi netyčia išsitryniau šiukšline googlėj pažiūrėjau kur ieškot, bet žinoma neradau ir dar googlę puslapi kažkaip ant deskop užsidėjau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveikuciai, gal pagelbėsit? Taigi netyčia išsitryniau šiukšline googlėj pažiūrėjau kur ieškot, bet žinoma neradau ir dar googlę puslapi kažkaip ant deskop užsidėjau :unsure:

 

Sveika, atsidaryk My Computer, ten turėtų būti šiukšlinė. O jei nori, kad ant desktopo ta šiukšlinės ikonėlė būtų, paprasčiausiai ją ištemk ant desktopo :flowers:

Tikiuosi gerai supratau ko tu nori :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.