Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar esate davę kraujo?

Rekomenduojami pranešimai

Nesu davusi, viena karta ruosiausi duoti, bet kadangi sveriau tada tik 52 kg. tai neeme, sake, kad per mazai svorio.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu davusi, taciau nesu nieko pries, jei kada kam prireiktu :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu daves 2 kartus. Pirma karta daviau shiaip sau. Antra karta daviau uz pinigus, moka nedaug dave 50 lt. Bet gaves tos pinigus pasijutau nekaip. Tai sakaiu daugiau uz pinigus nedosiu. Na nebent neturesiu ka valgyti. Shiaip man po tu proceduru buna truputi xpeHoBa. Kaip nekaip 400 ml.paima. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu. Kodel? Ne?inau. Duoeiau jei kam skubiai reikto, nepriklausomai ar pa?astamas ar ne.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu davusi, bet žinau, kad kai galėsiu- duosiu...man pačiai teko perpilti kraują, tad ta tema susimąsčiau rimtai :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu.

 

Norėjau duoti, bet užteko pamatyti nualpusius, o dar sako, kad tų, kieno žemas spaudimas irgi negerai. Bet ekstra atveju duočiau. Nors ką reiškia ekstra atvejis? Visi jie ekstra...

 

Nedaviau vnz, ir tiek..


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi ne tik ne kraujo, ne del to kad gaila, bet del to kad negaliu jo duoti , paciai bus negerai :tatice:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi ne tik ne kraujo, ne del to kad gaila, bet del to kad negaliu jo duoti , paciai bus negerai :tatice:

 

 

Man irgi taip pačiai. Jeigu tik paima kraujo, po to nežinau ko griebtis, kad viskas būtų gerai. Duočiau nebent tik artimiausiems žmonėms.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu niekada

taciau tokia minti turiu, kad reiktu nueit kraujo nuleist :flowers:,

nes reta grupe turiu AB (IV) +


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu davusi


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekada nesu davusi, bet jei reikėtų tai tikrai nieko prieš, tik kažkaip pirmą kartą baisu


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieną kartą daviau ir vėl kirba mintis, kad reikėtų pakartoti.

Nors pirmą kart praktiškai buvau išprievartauta uošvienės, jos tėvui perpilti reikėjo didelio kiekio kraujo, o ligoninė daugiau nedavė (prieš kelias dienas jam jau buvo kraujo perpylimas darytas), tai dabar ji pati turėjo surasti žmonių, kurie turi tą grupę ir mano nelaimei, patekau į jų tarpą. Oj kaip bijojau, irgi vos nenualpau, bet iš baimės, tik guodžiaus mintim, kad gal kada nors (tfu tfu tfu) gyvenime kas nors taip išgelbės mano ar mano artimųjų gyvybę. Gavau du juodus karūnos šokoladus už nemokamą donorystę ir išėjau labai savim patenkinta :rolleyes: bet po to savijauta tai dvi dienas buvo kaip TeaMan sakė xpeHoBa. Gal todėl, kad pati tuo metu dar visai suslikas buvau, po sukūdimo. Ir dar bijojau ar nedarau žalos savo organizmui, nes nuo gimdymo buvo nepilni pora metų. Jei teisingai įsivaizdavau, tai kažkur trijų metų reikia, kol po gimdymo organizme pilnai atsistato geležis. Na bet ačiū dievui mūsų kraujas nenuėjo veltui atstatė seniuką, ir dabar dar kruta, nelabai pavysi :bigsmile:

Dabar jau viskas praeity ir kai pradėjo leisti tas socialines reklamas dėl kraujo donorystės, pagalvojau, kad ne taip jau ir baisu buvo, reikėtų dar kartelį ten apsilankyti :victory:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.