Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar esate davę kraujo?

Rekomenduojami pranešimai

as tai ne karto nesu davusi noreciau duoti kraujo,gal kam tikrai pagelbeciau :rolleyes:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu ne karto davusi, bet labai seniai apie tai galvoju, ir ne tik apie kraujo donoryste, bet ir apie kaulu ciulpu. Ruosiausi nuvaziuoti i Santariskes uzsiregistruoti dar pries savo kelione, bet kazkaip laiko pritruko :sird: . Siandien perskaiciau Lietuvos ryte straipsni, kad vieno miestelio gydytojui reikalinga skubi kaulu ciulpu transplantacija ir tai padejo man apsispresti "nebetempti gumos" - juk kasdien kazkur mirsta zmones, taip ir nesulauke savo donoro ;) Per kita savaite bandysiu ten uzsiregistruoti, tuo paciu ir kraujo duosiu, jei jis tiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kas nuvestu tai duociau,bet nera kam veda,zinoma duociau veltui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu jau du kartus davusi kraujo. tik nežinau kaip ten gavosi kad trečią kartą nebeleido duot, nes esu sirgusi hepatitu a. nors kai pirmą kartą nuėjau tai gydytoja leido, sakė galima. o dar ir jų puslapyje parašyta jei sirgus vaikystėje hepatitu a tai kraujo duoti galima, reiks išsiaiškinti kaip yra iš tikrųjų, nes kraują duoti galiu, ir noriu padėti kitiems :mirksiukas:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš neesu, bet tikrai duočiau jei kas kompaniją palaikytų


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.