Pereiti prie turinio
kicule

Gal gyvensime kartu?

Rekomenduojami pranešimai

Pasiūlė jis ir gana greitai. Bet kartu dar negyvenam.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo žiema, šalta. Jis nuomojosi butą. Vieną dieną pasakė - kiek dar šalsim? Kraustykis pas mane. O kad tėvam ramiau būtų tai ir pareiškimus nunešėm :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus panasiai buvo, tik maniskis, pas mane atejo gyventi ( as ir buta nuomovausi) :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mes kartu poradejom gyventi tik man atvaziavus i anglija, o mane atvaziuoti priverte mano vyras....pasake kiek galima jau atskirai gyventi....vat as ir atskridau pas ji..... :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mus buvo taip. mes abu studijavom toje pacioje kolegijoje, gyvenom tam paciam bendrabutyje.

Mano kambariokes daznai nebudavo, paskui ji mete mokslus(apsigyvenom mano kambay), tai ir nebeisiskyrem


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pasiuliau pirma. apsigyvenom pas mano tevus puse metu iki vestuviu


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartu apsigyvenom po vestuvių...Bet tai buvo prieš 13 metų.Dabar kitaip gal būtų


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes susipazinome kai man buvo tik 15metuku, o jam 23. Zinoma jokios kalbos negalejo buti apie gyvenima kartu :rolleyes: Pabaigiau vidurine,istojau toliau mokytis,jis vis lauke...taip mes pradraugavome 9metukus is ju 2 metukus jau gyvenome kartu ir viena grazia dienele nusprendeme kurti tikra seima,susiraseme ir turime nuostabu vaika-angeliuka :rolleyes: Stai tokia mano istorija :grin:


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mes nuomavomes kambarius tame paciame name, tai praktiskai galima sakyti, kad kartu gyvenom nuo susipazinimo dienos :D O kai pradejau lauktis, persikeleme gyventi kartu kitur :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na o pas mus buvo taip. As gyvenau savam bute viena,o jis tik atvaziuodavo,galima sakyti jo nebudavo tik kokia 1diena per sav.bet visus savo daiktus turiejo pas save(pas tevu),mes praktiskai gyvenom,bet jei kas tai,oi,reik vaziuot persirengt,jei kas,oi,vaziuoju namo apsiskusti ir t.t.:blink: Viena diena ir pasakiau,kad brangusis,ar nepatogiau butu atsivesti savo uzgyventa turta cia?:hm: niu....taip ir atsikrauste......:geda:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip jus pradejote gyvent kartu?:susigedes:

Kas buvo iniciatorius? :kadaryt:

Jis :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip jus pradejote gyvent kartu?:flowers:

Kas buvo iniciatorius? :)

 

iniciatorius gyvenimo kartu jis :, tik kad neilgai teko jam taip dziaugtis :D :victory:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.