Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Donorystė

Rekomenduojami pranešimai

Skaičiau apie tai, kad kraujo centrai turi sarašus žmonių, kurių kraujo grupė reta, ir , kai pritrūksta kraujo, juos išsikviečia. Bet taip būna retai. Mano vieno sunaus -3. Galės būti donoras, kai užaugs...

Redagavo Nicole

dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik jei prireix tokio kraujo...

a? dabar nusprend?iau kad reikto pasidaryt donoro kortel?...ir ar krauja ar organus kam nors padovanot, jei netyeia kas atsitikto...

neseniai rode, kaip vienai moteri?kei kepenis atrodo persodino ir ?uvusio avarijoj vaikino...labai kilnu ir teisinga...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man baisu, kad turint tokia donoro kortele anksciau laiko "nenumarintu"...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas gi tave numarins? u?gydys ta prasme?

 

Added:

nu ne?inau, ar vietine medicina suinteresuota daryti tokias aferas...nors i? kitos puses irgi ideja...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? irgi planuoju tureti tokia donoro kortel?. Mes su artimaisiais esam ?ia tema ?nekej?. Ir mano mama, ir vyras sutikto paaukoti savo organus transplantacijai.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, shiaip irgi apie tai galvoju. Skaitau tai gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kažkaip apsileidus šitam reikale. Pati važiuot, pildyt kortelę tingiu, bet manau, kad donoryste yra gerai. Neatiduočiau tik širdies. Mano šeimyna žino apie man norus, tad kortelė nelabai ir reikalinga.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir manau kad tai labai pagirtinas dalykas, nors pati dar apie tai nebuvau pagalvojus, bet gal ir sutikciau.. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai liabi kilnu ir dziaugiuos kas taip daro.juk ka galime zinoti ,gal ir mums kada nors prireiks kraujo ar kokio organo.as tai nebuvau pagalvojus ,bet ateityje tai reiketu uzpildyt ta kortele

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilga laika buvau kraujo donore... Apstojau duoti kraujo, nes esu girdejus gandu kad daznai maiso su dirbtiniu krauju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.