Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Donorystė

Rekomenduojami pranešimai

O kas eia blogo, kad mai?o :bigsmile: jei jau nera kitos galimybes u?tikrinti pakankama kraujo kieka, tai gal geriau amai?yti dirbtinio, negu laukti kol atsiras donoras...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ka?kaip su ta donoryste :doh .Pvz.a? ?inau,kad eidavo mano dede duoti kraujo,kuris yra alkoholikas(geda,kad toka ded? turiu).Ai?ku,eidavo,kai mokedavo pinigus.Tai koks tas kraujas pas ja :grin:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man ka?kaip su ta donoryste :doh .Pvz.a? ?inau,kad eidavo mano dede duoti kraujo,kuris yra alkoholikas(geda,kad toka ded? turiu).Ai?ku,eidavo,kai mokedavo pinigus.Tai koks tas kraujas pas ja :grin:

 

 

nelabai tas kraujas ir geras manau..gal jis gali ir kitiems pakenkti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:grin: o gal nieko tame kraujyje blogo ir nera? negi eme krauja i? neblaivaus? O jei kraujyje alkoholio nera, tai gal jis ir nera toks jau blogas? gal kas tiksliai ?inot?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man ka?kaip su ta donoryste :doh .Pvz.a? ?inau,kad eidavo mano dede duoti kraujo,kuris yra alkoholikas(geda,kad toka ded? turiu).Ai?ku,eidavo,kai mokedavo pinigus.Tai koks tas kraujas pas ja :grin:

 

U?kliuvo man tavo ?od?iai... Pameginsiu juos perfrazuoti: "Mano dede serga gripu. Geda, kad toka ded? turiu." Alkoholizmas yra psichine liga. Gripo nesigediji, o psichinio ligo gedijiesi... Negi jas pats ?mogus pasirenka? Alkoholikai neturi atsakomybes jausmo. Tai vienas i? ligos po?ymio. Kaip gali reikalauti, kad psichinis ligonis mastyto taip, kaip tu?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kur alkoholizmas apibudinamas kaip letine liga,kuria sukelia alkoholio vartojimas,bet ne psichine liga.Man tai silpno ?mogaus po?ymis.

 

Papildyta:

Gripo nesigediji, o psichinio ligo gedijiesi...

 

Gripas neatne?a tokio pasekmio,kaip alkoholizmas.

 

Papildyta:

Negi jas pats ?mogus pasirenka?

 

Jis pasirinko pats,nes kiek buvo ve?tas gydyti vis sakydavo:"Darykit ka norit,man patinka gerti ir gersiu".


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Papildyta:

Jis pasirinko pats,nes kiek buvo ve?tas gydyti vis sakydavo:"Darykit ka norit,man patinka gerti ir gersiu".

 

 

va tokia ir problema,kad sunku mesti ir nevisi tai sugeba.iseina tik tiems kurie turi stipria valia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
va tokia ir problema,kad  sunku mesti ir nevisi tai sugeba.iseina tik tiems kurie turi stipria valia

...nemanau, kad vien valios u?tenka, bet mes jau eia stipriai nukrypom nuo temos, nes eia turim kalbet apie Donoryst?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...nemanau, kad vien valios u?tenka, bet mes jau eia stipriai nukrypom nuo temos, nes eia turim kalbet apie Donoryst?

 

 

 

gal ir neuztenka..na tikrai baikim ne i tema sneket :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastaruoju metu daug domėjausi ir skaičiau apie donorystę. Dabar esu tvirtai apsisprendusi tapti kaulų čiulpų donore. Tik prieš tai turiu atstatyti kraują po gimdymo (vis dar turiu šiokią tokią mažakraujystę). Jei kartais ir netiksiu niekam kaip kaulų čiulpų donorė, tai bent jau kraujo tikrai duosiu (mano kraujas einamiausios grupės, tai tikrai turėtų praversti :rolleyes: ). Čia MB mane užkrėtė, jis jau ne kartą darbe davė kraujo - tokia jau ta gelbėtojo profesija. Man tik apmaudu, kad iki šiol nesulaukiau jokio atsakymo į savo užklausimą el. paštu dėl donorystės. Tai parodo visišką abejingumą tų, kuriems tai yra tiesioginis darbas, nors visa žiniasklaida rėkte rėkia kaip trūksta donorų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.