Pereiti prie turinio
Snapė

Taupom

Rekomenduojami pranešimai

Atradau vienam forume gerą temą, tad negaliu nesukūrus jos ir čia. Manau labai gera idėja. Tad siūlau visom taupančiom, ar norinčiom sutaupyt kasdieną čia rašyti visas dienos išlaidas, labai gerai pasimato, kur bereikalingai išmesti pinigai.

Tai aš pradedu, tikiuosi jūs prisijungsit

 

Šiandienos mano išlaidos:

 

kebabas su bulvytėm 10lt :D

iki mažas maišelis .015lt

mandarinai 3.09lt

vynuogės 5.75lt

negazuotas gėrimas 2.69lt

 

viso:21.68lt


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na galejai sutaupyti 0.15Lt ant maiselio ;) Nors rimtai, jei turetum su savimi koki stipresni krepseli, kuri galetum visada nesiotis, kai eini i parde..Vis delto susitaupo per ilga laika, o ir prie pasaulio gelbejimo taip galetum prisideti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi as tokia faina sudedama AVON tasyte, bet visriek kas karta maiseli perku :D

Gerai uzsenija, maiseliu isvis pirkti nereikia, nereikia ir taupyti ;)

Kol kas parduotuvei dar nebuvau, tad veliau pasisakysiu ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj kokia gera temele :D

as parduotuve busiu tik rytoj arba poryt-tad tik tada galesiu parasyti,o man kokiom kainom rasyti?svarais ar litais paverst?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na galejai sutaupyti 0.15Lt ant maiselio ;) Nors rimtai, jei turetum su savimi koki stipresni krepseli, kuri galetum visada nesiotis, kai eini i parde..Vis delto susitaupo per ilga laika, o ir prie pasaulio gelbejimo taip galetum prisideti :D

 

Neturiu tiek galimybių nešiotis visad su savim kokį krepšelį, arba maišeliu rankinukę. Tad visad tenka pirkti naujus.

 

oj kokia gera temele ;)

as parduotuve busiu tik rytoj arba poryt-tad tik tada galesiu parasyti,o man kokiom kainom rasyti?svarais ar litais paverst?

 

Oksaną, gal rašyk svarais, bus aiškiau,norėsim mes pasiskaičiuot pasiversim į litus.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oksaną, gal rašyk svarais, bus aiškiau,norėsim mes pasiskaičiuot pasiversim į litus.

man patogiau svarais-nereikia versti :D

rasysiu svarais ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano šiandieninės išlaidos:

 

Maišelis didelis 0.30lt :pana2:

Raikytas sumuštinių duona 2.29lt

grietinė 2.99lt

marinuoti burokėliai 1.39lt

bulvės 4.12lt

drėgnos servetėlės 2.49lt

pienas 2.58lt

cigaretės 5.49lt :super:

kaulai sriubai 4.27lt

 

viso: 25.92lt


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs įsivaizduojat, kaip pirkau cigaretes sumokėjau už jas 5.49lt kaip ir rašiau. O ant baderolės 5lt :super:

Žinot kokį aš dabar karnalvalą pakelsiu? Juk negalimą taip, einu pavartysiu civilinį kodeksą, kad turėčiau argumentų :pana2:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ką niekas nieko neperkat, kad nerašot? :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jūs įsivaizduojat, kaip pirkau cigaretes sumokėjau už jas 5.49lt kaip ir rašiau. O ant baderolės 5lt :D

Žinot kokį aš dabar karnalvalą pakelsiu? Juk negalimą taip, einu pavartysiu civilinį kodeksą, kad turėčiau argumentų :rolleyes:

Eina sau :D

Kas kaip sugeba pinigus daro :super:

 

Vakar

 

Maiselis 0.15

Piragas "iki" 6.06

Poper.,ranksl., 2.49

Kose hipp 4.79

lelyte 4.99

tyrele 2.49

tyrele 2.49

 

23.46


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jūs įsivaizduojat, kaip pirkau cigaretes sumokėjau už jas 5.49lt kaip ir rašiau. O ant baderolės 5lt :unsure:

Žinot kokį aš dabar karnalvalą pakelsiu? Juk negalimą taip, einu pavartysiu civilinį kodeksą, kad turėčiau argumentų :victory:

 

 

teisingai sakai, negali pardavinet didesne kaina negu ant banderoles :flowers:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau šiandien išleidau :hm::doh::geda:

 

Pervedžiau už mokslą 600lt

užsipyliau benzo 200lt

išsiunčiau bilietus 217lt

pietūs 14lt

 

Daugiau nei 1000lt :hihihi:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.