Pereiti prie turinio
Snapė

Avene

Rekomenduojami pranešimai

Merginos patarė pabandyti mano spoguotai ir riebei odai avene linija skirta riebei odai.

Ir likau sužavėtą, veidą sutvarkė gal per mėnesį. Turiu drėkinamajį kremą, makiažo pagrindą su spalva, tai kartais naudoju kaip paprastą pudrą. Ir serumą veidui. Tepu jį nakčiai. Kitom nuo jo griaužią odą, ir reik užtepti ant viršaus drėkinantį kremą, bet man nieko.

Tai va, gal dar kas šią kosmetiką naudojat? Pasidalintumėm patirtimi :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Merginos patarė pabandyti mano spoguotai ir riebei odai avene linija skirta riebei odai.

Ir likau sužavėtą, veidą sutvarkė gal per mėnesį. Turiu drėkinamajį kremą, makiažo pagrindą su spalva, tai kartais naudoju kaip paprastą pudrą. Ir serumą veidui. Tepu jį nakčiai. Kitom nuo jo griaužią odą, ir reik užtepti ant viršaus drėkinantį kremą, bet man nieko.

Tai va, gal dar kas šią kosmetiką naudojat? Pasidalintumėm patirtimi :blink:

siandien kaip tik ziurinejau Eurovaistinej Avene kosmetikos skyreli, tikrai nemazas pasirinkimas priemoniu. Galvoju, kai isbaigsiu visas atsargas, reiks pasiimt kazka pabandyt. Tik va beda, kad dabar esu pasimetusi del savo odos. Neseniai buvau pas viena kosmetologe darytis ultragarsini veido valyma, tai ji pasake, kad mano oda yra riebi. Iki tol ne viena kosmetologe nera sakiusi, kad turiu riebia oda ir man paciai taip neatrodo, nes ziema oda net pleiskanoja kiek issausejus buna :lol: Siaip su oda didesniu problemu neturiu, tik kad labai kemsasi poros, niekaip neatsirenku kremu ir pudru, kurios nekimstu. Bet spuogeliu lyg ir neturiu, oda neblizga, kaip tik per daug matine. Tai dabar ir nebezinau, kokias cia priemones toliau naudoti :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.