Pereiti prie turinio
Sindi ♥

TEANŠI medicina

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas nors esate susidūrę su Teanši medicina ir jos gydomaisiais produktais?Rašykite visas nuomones,lauksiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turbūt turi omeny tianshi mediciną? Esu vartojusi keletą jų papildų, poveikis tikrai geras. Ypač rekomenduoju kordicepsą. Plačiau paskaityti ir pigiausiai įsigyti jų papildų gali čia (tikiuosi, nesupyks moderatoriai už reklamą, tikrai nesu suinteresuotas asmuo, tik asmeniškai esu patikrinusi info ir noriu pasidalyti su kitais):

 

http://www.tianshi-bap.com/nproduktai.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskaičiau labai įdomu ar tikrai tiek ir veikia? Norėčiau išbandyti, a vdrug pavyktų astmą išgyditi :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomonė apie šią mediciną visiškai priešinga,tačiau ne visiems viskas vienodai padeda.Turiu aš ir knygutę,taip labai įkvepiančiai rašo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano nuomonė apie šią mediciną visiškai priešinga,tačiau ne visiems viskas vienodai padeda.Turiu aš ir knygutę,taip labai įkvepiančiai rašo...

 

Kaip suprast priešinga? Tai tu ja netiki?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano nuomonė apie šią mediciną visiškai priešinga,tačiau ne visiems viskas vienodai padeda.Turiu aš ir knygutę,taip labai įkvepiančiai rašo...

 

o ką iš jų siūlomų papildų esi bandžiusi? Nesuprask neteisingai, nebandau pasakyt, kad negalima kritikuoti, tiesiog tikrai įdomu, kodėl sakai, kad tau tianshi nepatiko. Aš nedaug ką esu vartojusi, bet man viskas tiko. Aišku, stebuklų gal ir nebūna nė su vienais preparatais, bet aš per trumpai juos ir vartojau, kad galėčiau daryti didelius apibendrinimus (nes tapau ;) ir kažkaip tuo metu pabijojau vartoti). Dabar žadu vėl grįžti prie kordicepso ir antilipidinės arbatos, o vaikams pirksiu vaikišką kalcį :sird:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau gana rimtą nervų sistemis ir kraujotakos problemą(ji nedingo,tik apraminta)icon_strinklatsch.gifDaug kur ieškojau pagalbos kol iš bendradarbės gavau pasiūlymą apsilankyti dar Tianši.Nuėjau ištyrė,paskyrė vaistus:ANTILIPIDINĖ ARBATA,BIOKALCIS ,BIOCINKAS,IKANAS daugiau net nepamenu teisingai.Mokėjau nemažus pinigus,gėriau,praėjau kelis gydymo kursus ir pšššššššššššš.Ant kojų pastatė KMUKicon_54.gif

Tačiau aš manau,kad ne visiems viskas vienodai tinka ir tikrai neesu prieš juos,tačiau tooooookia mano patirtis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei ne paslaptis, pas ką tyreisi ir kas tau skyrė būtent tuos preparatus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tyriausi ju maždaug prieš 3 ar 4 metus,kai ta medicina dar buvo žinoma tik labai siaurame rate(bent jau mūsų mieste)tie gydytojai įsikurdavo kokiame nors pažystamo žmogaus bute ir priiminėjo pacientus už ištyrimą ėmė berods 50lt(jei kažko nemaišau)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip suprast priešinga? Tai tu ja netiki?

Tikėjau ir labai norėjau tikėti,tačiau kai nepasitvirtino...kaip galiu toliau tikėti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.