Pereiti prie turinio
ignike

Prisistatykit

Rekomenduojami pranešimai

Sveikutės, norėčiau prie jūsų prisijungti :grin:

Mano vardas Nijolė, amžius žydintis :D šiuo metu dar kaip ir atostogauju (ganau dvimetį sūnelį), bet katino dienos jau greit baigsis :D reiks link darbelių traukti :) šiuo metu dažniausiai laisvalaikį leidžiu kankindama (si) fotošopą, tai nemažai jūsų temelių man yra ypač aktualios ir įdomios :D


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba Nijoliux, sveika prisijungus :grin:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas :wub1:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos, mano vardas Dovile, gyvenu siuo metu uk :victory: studijuoju neakivaizdziai Lietuvoj, auginu vieneriu metu dukryte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikas ir man prisistattyti :)

Gyvenu Vilniuje, man 21 istekujusi uz nuostabaus vyro , auginame kartu maza sipsniuke :) studijuoju neakivaizdziai VK treciam kurse :)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutes visos :rolleyes: Mano vardas Jolanta, man 20 m,esu istekejusi ir su savo brangiuoju vyreliu auginame nuostabu bet labai padykusi 2m meskuti,vardu Arianas :geda: Siuo metu nedirbu ir niekur nestudijuoju,kol kas esu namu seimininke,auginu savo klecka... , bet svajoju pradeti dirbti:rolleyes: Tikiuosi priimsite mane i savo rata :)


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

angeliquee, sveika prisijungus :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujoke siame forume, neseniai atradau si foruma ir nebezadu is cia iseiti :flower: sauniu dalyku cia radau. Esu Jurate, man 26m, auginu 2.3m dukrele Auguste, dirbu vaiku darzelyje. Megstu rankdarbius ir mielus niekucius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba Jurate :) Smagu kad prisijungei :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juraciukaslt@,angeliquee , smagu matyti :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.