Pereiti prie turinio
Sindi ♥

RIMI LIPDUKAI

Rekomenduojami pranešimai

Atsiprašau,jei tokia tema jau yra,nors neradau.Noriu paklausti forumiečių :ar renkate Rimi lipdukus?Jei juos tiesiog išmetete ar paliekate kasose-turiu PRAŠYMĄ:Padovanokit man :hm: akcija jau į pabaigą ir matau,kad savo jėgomis nebesuspėsiu surinkti...labai norėčiau to vieno komplektėlio indų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau visą knygutę surinkus, tik vis pamirštu nuvažiavus į Rimi atiduoti ir pasiimt tas tris lėkštes. Nesamonė man ten kažkokia, bet kaip dažnai apsiperkam tai vis duodavo ir rinkdavau, o dabar kodėl gi nepasiėmus :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai žinoma,juk papildomai už tai mokėti nereikiaicon_48.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kad tos trys lėkštės nors vienodos būtų, o dabar visos skirtingų dydžių.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai dar geriau,kad skirtingų dydžių.Aš labai jų norėčiauicon_rainbow.gif

Indrute,tai gal atliekamų-nereikalingų turi?icon_megawahnsinnig.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek as ju ismeciau... :) Gaila kad seniau nepaskelbei temos :wo:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vaicon_traenen.gifapsižioplinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiėmiau šiandien jau tas tris lėkštes, vis pamiršdavau, ir šiandien pamiršau, tik grįžus į mašiną prisiminiau, tai draugė ištempė pasiimt, sako senai jau turi susiklijavus, o lėkščių taip ir nepasiimsi, nes pamiršti visad.

Sindi, turiu 10 lipdukų nereikalingų, galėčiau atiduot, tik kaip man juos tau perduot :flower:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vau...icon_76.giftai jei tikrai nežadi rinkti toliau,tai būsiu be galo dėkinga ,jei padovanosi man.Tik viena problemėlė-reikia išsiūsti paštu.Ar nepridarysiu papildomų problemų?Jei galėtai išsiūsti,parašyčiau tau savo adresą į AŽ,gerai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vau...icon_76.giftai jei tikrai nežadi rinkti toliau,tai būsiu be galo dėkinga ,jei padovanosi man.Tik viena problemėlė-reikia išsiūsti paštu.Ar nepridarysiu papildomų problemų?Jei galėtai išsiūsti,parašyčiau tau savo adresą į AŽ,gerai?

 

Atiduot tikrai galiu, bet kaži kada į paštą dabar nuvažiuosiu :flower: gal poryt?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai džiugu,gal rasiu kokią progelę tau kaip nors už tai atsiskaityt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai koks čia atsiskaitymas, vistiek man jie nebereikalingi. :flower:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.