Pereiti prie turinio
uogyte

Norėčiau, kad mano vaikas taptų...

Rekomenduojami pranešimai

kažkada su draugais diskutavom, ko labiau norėtume - gero, ar protingo :victory: žinoma, geriausia, kad butų ir geras, ir protingas :) bet va jei reikėtų rinktis... kokį užaugint norėtumėt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau kad butu protingi, nes tada lengviau pasirinkti KADA buti geriems :victory:


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
noreciau kad butu protingi, nes tada lengviau pasirinkti KADA buti geriems :(

niekad negalvojau apie tai kad noreciau kad mnao vaikas taptu...... geriausia kaip pasake neklauzada - geriausia,kad butu protingas, o tada bus ir geras........ :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mmm... na, gal jūs ir teisios :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hm, neturiu vaikų, bet jei turėčiau, tai norėčiau, kad visų pirma norėčiau, kad jie užaugtų asmenybėmis. Kad būtų ne vien protingi, bet ir geri žmonės, nes protas kartais gali būti labai šaltas. Kaip jie mokysis tai man ne taip svarbu, svarbu, kad bent kažkuo domėtųsi ir kažko siektų, o kai tai suvoktų, matyt, kažką ir mokytųsi... Na, man nebūtina, kad vaikai būtų 10- ukininkai. O dėl tapimo, kaip profesijos.. galėčiau turbūt norėti, nors ne - nėra tokios profesijos, kurios aš norėčiau, kad vaikai norėtų.. man svarbiau, kad tai būtų jų lėkštė ir kd avo sferoje jie būtų profesionalai :wub1: Aišku, ta profesija neturi būti vagis, žudikas ir pan :) Man mano vaikai būtų vienodai ar jie menininkai ar gydytojai, ar matematikai, fizikai.. Oj žodžiu, išeitų, norėčiau, kad tai būtų intelektualinė veikla.. va va. Na kažkas kultūringo.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
hm, neturiu vaikų, bet jei turėčiau, tai norėčiau, kad visų pirma norėčiau, kad jie užaugtų asmenybėmis. Kad būtų ne vien protingi, bet ir geri žmonės, nes protas kartais gali būti labai šaltas. Kaip jie mokysis tai man ne taip svarbu, svarbu, kad bent kažkuo domėtųsi ir kažko siektų, o kai tai suvoktų, matyt, kažką ir mokytųsi... Na, man nebūtina, kad vaikai būtų 10- ukininkai. O dėl tapimo, kaip profesijos.. galėčiau turbūt norėti, nors ne - nėra tokios profesijos, kurios aš norėčiau, kad vaikai norėtų.. man svarbiau, kad tai būtų jų lėkštė ir kd avo sferoje jie būtų profesionalai :mirksiukas: Aišku, ta profesija neturi būti vagis, žudikas ir pan :flowers: Man mano vaikai būtų vienodai ar jie menininkai ar gydytojai, ar matematikai, fizikai.. Oj žodžiu, išeitų, norėčiau, kad tai būtų intelektualinė veikla.. va va. Na kažkas kultūringo.

graziai parasei cukriuk :geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekad negalvojau apie tai... juk koks ir kuo tas vaikas bebutu - ji vistiek myletumem beprotiskai :geda:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... geru žmogumi :rolleyes:


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.