Pereiti prie turinio
uogyte

Ar dažnai nešiojate aukštakulnius...

Rekomenduojami pranešimai

Iki gimdymo nesiojau tik aukstakulnius, buvau pripratus, dabar reiia vel pratintis, man grazu aukstakulniai

Man taip pat :victory:

 

Bet dabar jau vel vis dazniau ir dazniau tik aukstakulniai :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu visa laika


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prabalsavau uz pirma varijanta... :lol:

bet pati tai nei su vienais is ju nepaeiciau... :wacko:


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man aukstakulniai dabar irgi tik sventems, nors ir labai grazu, bet man patogumas daug svarbiau nei grozis siuo atveju :) Dabar visur tik laivelius deviu, turiu ju gal 10 poru, taip ir keiciu beveik kasdien :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip atrodo tie "laiveliai" :flowers: :)

 

As ant ligaus pado kol propratau vaiksciuoti :)

Dabar vel jei i kedukus uzdedu ( jei trumpam kur reikia) tai atrodo ne savom kojom einu :) na ... matyt pripratymas :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien ieškojau batų nusipirkt :) ir spėkit ar nusipirkau????

Visur tik tos lakierkos, ir ilgiausi batai. Lakierkų nenoriu iš pricipo kad visas kaunas vaikšto. Antrą, visi arba be kulniuko arba su špilkom ohohoo, su kuriais nepaeičiau. Trečią, aš gal senamadiška, bet mėgstu tik klasika t.y. tik smailianosius, kūrių šiuo metu gaut kaip ir sudėtingas reikalas. Visur ta keltis prasideda beveik nuo piršto, kas atrodo kaip koja sulaužyta, tikrų odinių kainos kosminės, ir jeigu kas patinka kaina nuo 350lt :) žodžiu košmaras....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai smailianosiu nemegstu.... nesu tokiu net turejusi.... :)


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Šiandien ieškojau batų nusipirkt :flowers: ir spėkit ar nusipirkau????

Visur tik tos lakierkos, ir ilgiausi batai. Lakierkų nenoriu iš pricipo kad visas kaunas vaikšto. Antrą, visi arba be kulniuko arba su špilkom ohohoo, su kuriais nepaeičiau. Trečią, aš gal senamadiška, bet mėgstu tik klasika t.y. tik smailianosius, kūrių šiuo metu gaut kaip ir sudėtingas reikalas. Visur ta keltis prasideda beveik nuo piršto, kas atrodo kaip koja sulaužyta, tikrų odinių kainos kosminės, ir jeigu kas patinka kaina nuo 350lt :flowers: žodžiu košmaras....

As ieskau kad butu kulnas storas ( nenoriu spilkos) arba jei jau kulnas plonas tai kad nebutu labai jau aukstas, nes dazniausiai jei batai patinka tai kulnas ne taip kad aukstas, o oho ho koks :flowers:

 

Nicole, taip ir maniau :doh:

As norejau vasarisku panasiu, bet taip ir nepasiryzau :flowers: Nes kulniuko visiskai nera :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.