Pereiti prie turinio
Nicole

Kodėl žmogus pamiršta svarbiausius dalykus gyvenime...?

Rekomenduojami pranešimai

Stai kad ir po avarijos, jaudinomes, kad masina tik metalo lauzui tinkama, kiek mums visa tai kainuos (apdrausta buvo tik nuo treciuju asmenu, vagystes ir t.t., tad draudimas nepadengs mums jokiu islaidu :doh: ), o visi artimieji mus ramino sakydami, kaip vis delto laimingai viskas baigesi, kad man ir Emmai viskas gerai, o juk galejo musu jau nebebuti sioje zemeleje, galejo baigtis daug blogiau..Juk svarbiausia zmogus, o ne materialus dalykai, kurie niekada nepakeis netekties..

perskaiciau ir apsizliumbiau kaip mazas vaikas- isijauciau i tavo situacija llaime::super::flowers::geda::this: :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dar iki siol mintys uzeina, kad galejo baigtis blogiau..vis matau ta vaizda, kai masina ciuoze ant sono ir vertesi ant stogo, tuo momentu tik meldziausi, kad mazylei nieko blogo nebutu..O baisiausias momentas buvo, kai negalejau atsisegti dirzo nei duru atsidaryti..mazyle reke is isgascio, o as pati panikuodama, bandziau save ir ja raminti, kad viskas bus gerai..bet tas bejegiskumo jausmas, kai nieko negali padaryti vis dar mane persekioja..Dieve, kai pagalvoji, jei nebutu atbege zmones padeti, nezinia, kaip viskas butu baigesi..Jei tai butu nutike nakti, isvis kosmaras butu, nieko neprisisauksi, o dar ir pavojus, kad kas nors butu i mus atsitrenkes, nes masina buvo viduryje kelio ant posukio, kur nei is vienos puses nesimato, tik ivaziavus i posuki..Oi...net dabar siurpuliai perbego :super: As tik tikiuosi, kad neatsilieps ateityje, mazyle kazko vakar ir siandien skundziasi skausmais sone, zodziu, belieka tiketis geriausio llaime:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man dar iki siol mintys uzeina, kad galejo baigtis blogiau..vis matau ta vaizda, kai masina ciuoze ant sono ir vertesi ant stogo, tuo momentu tik meldziausi, kad mazylei nieko blogo nebutu..O baisiausias momentas buvo, kai negalejau atsisegti dirzo nei duru atsidaryti..mazyle reke is isgascio, o as pati panikuodama, bandziau save ir ja raminti, kad viskas bus gerai..bet tas bejegiskumo jausmas, kai nieko negali padaryti vis dar mane persekioja..Dieve, kai pagalvoji, jei nebutu atbege zmones padeti, nezinia, kaip viskas butu baigesi..Jei tai butu nutike nakti, isvis kosmaras butu, nieko neprisisauksi, o dar ir pavojus, kad kas nors butu i mus atsitrenkes, nes masina buvo viduryje kelio ant posukio, kur nei is vienos puses nesimato, tik ivaziavus i posuki..Oi...net dabar siurpuliai perbego :victory: As tik tikiuosi, kad neatsilieps ateityje, mazyle kazko vakar ir siandien skundziasi skausmais sone, zodziu, belieka tiketis geriausio :D

Nicole labai graudu skaityti ir baisu..... baisu isivaizduoti kas galejo nutikti..... bet aciu Dievuliui,kad viskas baigesi gerai....kas atsirado zmones,kurie padejo tau ir mazylei, kad jokiu rimtu susizalojimu nebuvo. o mazyle tikrino gydytojai-ar jai viskas tvarkoj buvo? kaip tu dabar jautiesi? suprantama,kad psichologiskai esi dar vis sokiruota ir palauzta,bet fiziskai?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu labai, Oksana :unsure: Tikrino mazyle, persviete jai kakla, tai viskas lygtai tvarkoje..Bet naktimis nemiega, atsibunda nezinia kiek kartu rekdama, labai bijo vaziuoti masinoje, vis praso musu, kad vaziuotumem labai letai..Labiausiai ja isgasdino buvimas aukstyn kojomis, ji ir taip bijo, kai kas nors ja taip kelia aukstyn kojomis, tai isivaizduoju, koks jai sokas turejo buti avarijos metu..Dieve, vargsiuke ;) :)

 

O as pati tiek fiziskai, tiek moraliskai esu paluzusi, ypac po vakar dienos, nes ir vel patekau i maza auto ivyki :this: ..Vakar is darbo grizau apie 6 ryto, nes skausmai buvo tiesiog nepakeliami..Numigau valandziuke ir atsikeliau salto prakaito ispilta ir baisiai pykino..Nuejau pas daktara, tai liepe neiti i darba savaite..Maniskis buvo prases nuvezti mazyle i darzeli, tad nors ir labai blogai jauciausi veziau ja, nes pagalvojau, kad negalesiu normaliai pailseti, jei ji liks namie..Velgi ant to pacio kelio bevaziuojant saule svitino i akis ir toliau maciau balta mikriuka, bet galvojau, kad jis juda, o pasirodo buvo kelio darbai ir masinos buvo sustoje prie sviesaforo, kurio nesimate..Zodziu, pradejau stabdyti, bet jau buvo siek tiek per velu, tad sukau i kaire kelio puse, bet kadangi mazai buvo vietos salikeleje, ivariau i to mikriuko galini sona..Aciu Dievui, mikriukui tik uzpakaline lempa sudauziau ir siek tiek uzpakalini bamperi nubrozdinau..O mano masinai veidrodeli suvariau ir dureles bei sparna ilenkiau ir nubrozdinau..Ir velgi, mazyle buvo masinoje, vargsiuke is isgascio pradejo rekti, kad isimciau ja is masinos, tikriausiai galvojo, kad vel versis..Eina sau, kaip pagalvoju, kazkoks kosmaras paskutiniu metu :sird::cray: :cray: Labiausiai gaila vaiko, dzin man mano sveikata, as tik bijau, kad mazylei neatsilieptu ateityje :cray: Nebegaliu...asaros tik bega, pagalvojus apie tai :cray:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aciu labai, Oksana :unsure: Tikrino mazyle, persviete jai kakla, tai viskas lygtai tvarkoje..Bet naktimis nemiega, atsibunda nezinia kiek kartu rekdama, labai bijo vaziuoti masinoje, vis praso musu, kad vaziuotumem labai letai..Labiausiai ja isgasdino buvimas aukstyn kojomis, ji ir taip bijo, kai kas nors ja taip kelia aukstyn kojomis, tai isivaizduoju, koks jai sokas turejo buti avarijos metu..Dieve, vargsiuke ;) :)

 

O as pati tiek fiziskai, tiek moraliskai esu paluzusi, ypac po vakar dienos, nes ir vel patekau i maza auto ivyki :this: ..Vakar is darbo grizau apie 6 ryto, nes skausmai buvo tiesiog nepakeliami..Numigau valandziuke ir atsikeliau salto prakaito ispilta ir baisiai pykino..Nuejau pas daktara, tai liepe neiti i darba savaite..Maniskis buvo prases nuvezti mazyle i darzeli, tad nors ir labai blogai jauciausi veziau ja, nes pagalvojau, kad negalesiu normaliai pailseti, jei ji liks namie..Velgi ant to pacio kelio bevaziuojant saule svitino i akis ir toliau maciau balta mikriuka, bet galvojau, kad jis juda, o pasirodo buvo kelio darbai ir masinos buvo sustoje prie sviesaforo, kurio nesimate..Zodziu, pradejau stabdyti, bet jau buvo siek tiek per velu, tad sukau i kaire kelio puse, bet kadangi mazai buvo vietos salikeleje, ivariau i to mikriuko galini sona..Aciu Dievui, mikriukui tik uzpakaline lempa sudauziau ir siek tiek uzpakalini bamperi nubrozdinau..O mano masinai veidrodeli suvariau ir dureles bei sparna ilenkiau ir nubrozdinau..Ir velgi, mazyle buvo masinoje, vargsiuke is isgascio pradejo rekti, kad isimciau ja is masinos, tikriausiai galvojo, kad vel versis..Eina sau, kaip pagalvoju, kazkoks kosmaras paskutiniu metu :sird::cray: :cray: Labiausiai gaila vaiko, dzin man mano sveikata, as tik bijau, kad mazylei neatsilieptu ateityje :cray: Nebegaliu...asaros tik bega, pagalvojus apie tai :cray:

kazkoks kosmaras tau siais metais.... nusiramink-viskas bus gerai- neatsilieps nieko mergaitei ateityje.... tiesiog jai dabar isgascio momentas,bet po truputi pasimirs ir tau bei jai.... tad tikrai viskas bus gerai. nereikia galvoti apie blogiausia-reikia visada tiketis geriausio.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai tikiuosi, Oksana, aciu ;) Jau net nepajegiu normaliai mastyti :unsure:

viska pajegi-tiesiog silpnumo ir bejegiskumo momentas dabar... praeis pamatysi :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina sau, Nicole, kiek tu ir mazyle turejote iskenteti...kazkoks kosmaras, man beskaitant sia tema, net siurpuliukai po visa kuna nuejo, kai as pati baisiai bijau tu avariju... :) Na, bet viskas susitvarkys ir uzsimirs, pamatysi :lupos: tik reikia laiko...


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaubas, Nicole, nu nežinau ką ir be pasakyt :lupos: dieve brangus kiek dar jum kačių???? Nicole, jeigu nori pasikalbėt, kad ir šiaip apie bilei ką, rašyk man visada ar per skype, ar čia, ar telefonu gali paskambint, gal babendravus nors kiek palengvėtų, atrodo imk ir atskrisk pas jus, nors kiek tave prablaškyti...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu labai uz palaikyma, Lenciuke ir Indrute :flowers: Labai tai vertinu :flowers: Vakar su mama daug kalbejau, prisake ji man valerijono pagerti, tai siek tiek ramiau jauciuosi, bandau save blaskyti ziuredama savo megstamas programas ir serialus, bet vistiek dar taip sunku ant duseles ;) Siandien maniskis turetu grizti su dukrele, tai vis linksmiau bus :) Dar karta aciu, Indrute, bet tu tikriausiai ir savo problemu kalna turi, as jau kaip nors..bent jau cia galiu savo emocijas parasyti, vis lengviau.. :lupos:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole kaip skaiciau ka jus patyret su mazyle,tai taip baisu ,per kuna eina siurpuliukai,net baisu pagalvoti kiek jus prisikentejot,laikykis Nicole,stiprybes jums laikykis ir pamatysi su laiku viskas pas jus bus gerai.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu labai, Neila ;) Bandysim kaip nors stotis ant koju..Jau man net nefaina cia apie savo bedas rasyti, jus visos tikriausiai savo bedu turit pilna, bet tiesa sakant daugiau kaip ir neturiu kam issipasakoti :( Tad dar karta aciu visoms uz palaikyma, man tai labai daug reiskia :flowers::lupos: :) :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.