Pereiti prie turinio
uogyte

Vagys

Rekomenduojami pranešimai

Mokykloje...?Su trim auksiniais ziedais...? :)

aha buvau su trim ziedais. ejom tvarkyt mokyklos teritorijos ir teko nusiimti-nusiemiau ir idejau i kuprine giliai...o atejusi neradau...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o man tai sekasi gyvenime buvau apiplesta gal 3kart du kart tai nesikreipiau i policija o trecia kart rado vagis dabar jie sedi!jausmas?verkiau visa nakti nes isnese net vaiko zaislus,kava cukru....

o jerguteliau kaip baisu- isivaizduoju kaip siaubingai jauteisi....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano kaimynuj pavoge masina,padave pareiskima i policija,parase laikrasti....po keliu dienu jam paskambino:pasiule issipirkti ,jis sumokejo pinigus......po siai dienai vazineja su troleibusu i darba :) :) :geda:


glitteryourwaybdd41112mg9.gif

 

meter-ru79604.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano kaimynuj pavoge masina,padave pareiskima i policija,parase laikrasti....po keliu dienu jam paskambino:pasiule issipirkti ,jis sumokejo pinigus......po siai dienai vazineja su troleibusu i darba :( :ogo::santa:

 

 

:D:D:D ne nu bet tu kaip papasakosi , vos nesusimyzau :D

negrazu is zmogaus nelaimes juoktis , bet tu tai tikrai kad prajuokinai :D


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas kartas kai mane apvoge. Isnese telika (kuriam net menesio nebuvo), Naujus treningus, peiliu rinkini uz 15 lt. ir paklode :pana3: .

Antra karta bande automobili pavogti bet aciu dievui nesekmingai prasuko visas spyneles, o man teko meistru ieskoti, kad sie viska sutvarkytu.

trecia karta Kaune prie kliniku pavoge is automobilio garso aparatura. Aciu dievui ziuredamas autoplius skelbimus atpazinau savo daiktus, pranesiau policijai ir savo daiktus atgavau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo pries kokius tris metus apiplese buta ir kas skaudziausiai, kad savas zmogus (vyro giminaitis), kuri buvome prieme keliom dienom pagyventi, o jis viska susirinko ir pabego. Bet po keliu dienu ji rado policija ir arestavo. Padaviau ji i teisma ir manau jis jau atsedejo savo, nes teismas jam dave pusantru metu. Puse daiktu neatgavom, nes jis jau juos spejo parduoti. Nervu kainavo daug ir nelinkeciau niekam to patirti.


an1cA6k0g410010MjA3OTlkfDMxNzU1NjBkYXxEdWtyeXRl.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man buvo pries kokius tris metus apiplese buta ir kas skaudziausiai, kad savas zmogus (vyro giminaitis), kuri buvome prieme keliom dienom pagyventi, o jis viska susirinko ir pabego. Bet po keliu dienu ji rado policija ir arestavo. Padaviau ji i teisma ir manau jis jau atsedejo savo, nes teismas jam dave pusantru metu. Puse daiktu neatgavom, nes jis jau juos spejo parduoti. Nervu kainavo daug ir nelinkeciau niekam to patirti.

 

O jetau kaip baisu, o dar gero norėjot padaryt :wacko:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mum irgi panašiai buvo.. buvom vienų giminaičių baliui, ten susibarė sesuo su broliu ir sesuo brolį su šeima pavarė lauk. Tie neturėjo kur pernakvot, buvo naktis, šalta (žiema lygtais), tai mama priėmė juos pas mus pernakvot.. išeidamas jų vaikas mamos piniginę tuštutėlę paliko....


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Auje cia tai jau nesuskaiciuojama galybe, kol gyvenau bendrabuti, kambarioke nuo apatiniu iskaitant ir drabuzius iki Auksiniu auskaru apsvarino. paskui jau buta apsvarino,isnese net maista is saldytuvo, dokumentus kelis kart is namu pavoge, auto appiplese 3 kartus, telefona viena krata, bet tas gryzo stebuklingu budu.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gilioj vaikystej brolio draugai apsvarino buta.Zinojo,kur buna padetas atsarginis raktas.Bet isnese tokius juokingus daiktus kaip sagas,na,mamos papuosalus(ne auksinius)...smulkmenas visokias...

Na,ir masina apsvarino kelis sykius.Vienakart sugedusia paliko vyras,tai isdauze langa ir diskus bei kasetes isnese.O kita karta jau rimciau ilindo...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as atsimenu kaip dar gyvenom lietuvoje , tai isejau i balkona , ir maciau kaip mamos masina apiplesineja , o voige groteles , nuo rpiekio ,mtai kad pradejau klykt , pabego , bet kita kart vel gryzo ir vel apvoge iki galo ...


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane buvo net 3 kartus apvoge siaubingi prisiminimai .. nelinkiu nekam toki dalyka patirti kai grysti namuo o jame toks bardakas ir nei vieno tau mielo daikto ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.