Pereiti prie turinio
Valdas1_1

Turtai ir sugebėjimai.

Rekomenduojami pranešimai

Turtai ir sugebėjimai. Galvoti geriau nei prarasti viską sudėjus į biznį. Biznio licenzijos. galilĖjus galilĖjus galametrijas planetų sistema ( gggps), ir tai, kad pasauliniu mastu lietuvos parapsichologŲ asociacija pirma ir po to duos technologijas duos licenzijas ir priėjimą prie pasaulinių galametrijas(tai viena iš mūsų planetų mūsų žemė) technologijų. lietuvos parapsichologų asociacijos perzidentas audrius dineika, tad kreipkitės pas JĮ 19777@puslapiai.lt +37067277509 #### http://eposas.sritis.info/ ### http://echas.sritis.info/ ### http://patariu.404.lt # http://epocha.sritis.info/ ### http://netgi.sritis.info ####

### ###

## ##

Keturi mokslo metai.

Parapsichologijos studijos

## ##

Keturi mokslo metai.

Parapsichologijos studijos

Su Jumis bendraus asociacijos prezidentas Audrius Dineika e-mail (19777@puslapiai.lt) , tel . 867277509

## ##

Keturi mokslo metai.

Parapsichologijos studijos

## ################################ ####

referencinis numeris: 3848855/07 pone ir ponios,

pagaliau tą sugeba daryti kiekvienas ( visi ) .Ėchas lietuviško kovinio meno i- ii rankos ir mąstymo rizika. mintys ( vaizduotė ) : aš galiu įeiti į šią būseną nors dabar . tai tas ką aš valdau . svarbiausia yra sukurti sau nematoma su seneliu ( ar proseneliu pas kurį tu eini kas savaitę į svečius, pakalbi, išgeri kavos ar mėgiamos degtinės )jis ir yra ""senis", kuris praves minčių , pokalbių mintimis lyg skaičiuojant matematikos uždavinį ir užrašome atsakymą ( tai jav armija tirinėjo užrašę pavadinimą " telepatyja" ), ir turėsi savo gyvo dar senio pagalbą "tai ką aš valdau ", lietuviškai pagalbą mintimis, tai ir yra papildimas, pakėlimas kovingumo lietuviškuoju koviniu menu . tada išmokstu jausti , kad kūnas yra mano kūnas , protas yra mano protas , įgudimai yra mano įgudimai .turi tauta karinę jogą ir tiek.( lietuvos parapsichologų asociacija, lietuvos parapsichologu asociacijos ir euro&lietuvos gyvenimo būdo instituto lietuviško kovinio meno profesorius parapsichologijos mokslų daktaras valdas sabaliauskas )

## ##

Keturi mokslo metai.

Parapsichologijos studijos

## ##

Keturi mokslo metai.

Parapsichologijos studijos

Su Jumis bendraus asociacijos prezidentas Audrius Dineika e-mail (19777@puslapiai.lt) , tel . 867277509

## ##

Keturi mokslo metai.

Parapsichologijos studijos

## ################################ ####

klausimas (-ai):

„ pasaulio parapsichologijos organizacija“ ( ppo) vienija daug valstybių. viena iš jŲ narių yra ir lietuvos parapsichologų asociacija. vėl imsimės veiklos, kuri kupina entuziazmo , ir ši veikla kurianti viso apimančią idėją , kad žmogus gyventų pomirtinį gyvenimą žemėje žmogumi. yra taip, kad technologija: „ kad žmogus gyventų pomirtinį gyvenimą žemėje žmogumi“ gyvuoja visąlaik, ir dabar tai gyvuos dėka parapsichologijos penkiakovės (pp). dabar 8007 (iš to 6000+2007 būtent iš to pagal jėzų kristų jau 2007 metai, tai kurta naujai „ galametrijas“ planetų sistema ( gps)) metai galilĖjus galilĖjus galametrijas planetų sistema ( gggps) numato kitokį, nei galilĖjus galilĖjus planetų sistema ( ggps) žmogaus atkūrimo metodą: „ būtent technologiją“( bt).

##

tai gyvas žmogiškais resursais remtas navigatorius, taipverčiamos jau išnykusių kalbų knygos, taip kalbasi tautos , ir žinančiostarmes per nuotolį, tai ir nusikaltėlių paieška, tai ir mūsų biznių vertėjas į kitas kalbas. lietuvos parapsichologų asociacija, ir profesorius parapsichologijos mokslų daktaras valdas sabaliauskas plečia veiklą, o ir apimant kitas, kad ir euro įmones, ir t. t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.