Pereiti prie turinio
Nemoksa

Karas keliuose

Rekomenduojami pranešimai

Žinai mačiau kelis kartus, žiūrėjau na lyg ir ramiai, kaip į priimtiną dalyką, bet po laidos kažkokia pakraupus buvau, nu sukelia šlykščius jausmus, nors atrodo "eilinė laida apie eilinius nusikaltimus".....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurejau ir as siek tiek viena karta ...

Tiesa pasakius paskutiniu metu biski atsiribojau nuo tokiu laidu, nes paskui nelabai jauciuosi :wub1: :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir ziurejau sita laida - maciau gal du ar tris kartus. ziuriu ja su asarom akyse- nes panasioje situacijoje buvome ir mes ( net tokioje pacioje) .... nenoriu komentuoti :wub1: :wub1: :32::flower:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, kad tai gera laida, nes ji vercia susimastyti, kitiems gal ji ir baisi, bet realiai atspindi lietuvos situacija siia diena, ir nesamoningu istatymu spragas...

Kad ir girtumo, ar pabegimo is vietos atsakomybe ir pan...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man atrodo, kad tai gera laida, nes ji vercia susimastyti, kitiems gal ji ir baisi, bet realiai atspindi lietuvos situacija siia diena, ir nesamoningu istatymu spragas...

Kad ir girtumo, ar pabegimo is vietos atsakomybe ir pan...

jo man irgi patinka sita laida labai- tik blogiausia kad zmones mokinasi ne is svetimu kalidu ir nelaimiu,o is savu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labai jau ziauri si laida....nors pamokanti...taciau kas gi mokinasi is svetimu klaidu ....NIEKAS....o baisiausia kaip tevai turi laidoti savo vaikus....nu zodziu....kaskas baisaus kaip laksto o dar prie visa to girti....kosmaras kaskoks ;)


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man baisiausia, kas per tokius "asus" nukencia nekalti zmones, o jiems velnias pagalves padeda ir lieka gyvi.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo, kad paprasciausiai, istatymai pas mus iki galo nesuderinti vienas su kitu... uztai nera pilnos ir normalios atsakomybes uz padarytus nusikaltimus keliuose...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai labai jau ziauri si laida....nors pamokanti...taciau kas gi mokinasi is svetimu klaidu ....NIEKAS....o baisiausia kaip tevai turi laidoti savo vaikus....nu zodziu....kaskas baisaus kaip laksto o dar prie visa to girti....kosmaras kaskoks :coffee:

Nemanau, kad tokių baisybių demonstravimas duotų ką nors gero. Juk tokias laidas žiūri tik dori, jautrūs žmonės, jiems po to dar blogiau gyventi. Tokiu būdu tik dar padauginamas sielvartas. Pažanga bet kokiame reikale yra gaunama rodant gerus, sektinus pavyzdžius, t.y. darant konstruktyvius, pozityvius veiksmus. Jeigu kalbėsiem apie nelaimes,rodysime ašaras - jų tik daugės, tai lyg klonai, kurie dauginasi eteryje, žmonių širdyse... Vien tas pavadinimas "Karas keliuose" jau yra ydingas. Reikia sakyti "taika keliuose", "saugus eismas". Nereikia kovoti, reikia daryti ką nors gera, galvoti apie gera, tai ir rezultatas bus geras. Motina Teresė sakė: "Nekvieskit manęs į mitingus, kurio lozungas "kova už taiką". Reikia eiti su lozungais "mes už taiką". Koks šūkis - toks ir rezultatas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puiki laida


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.