Pereiti prie turinio
Mystic_Shadow

kas isdrys prisipazinti nuosirdziai

Rekomenduojami pranešimai

Nors tokia nauda is sios temos :cocktail::rolleyes:

jo pasijuokti galima ;) :D :D

reikia pervadinti sita temele kaip nors kitaip-kur zmones galetu susirinkti ir negalvojant kalbeti, juoktis :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jo pasijuokti galima :cocktail::rolleyes: ;)

reikia pervadinti sita temele kaip nors kitaip-kur zmones galetu susirinkti ir negalvojant kalbeti, juoktis :D

 

ideja! Tema - pasiblevyzgokime :D vo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ideja! Tema - pasiblevyzgokime :cocktail: vo :rolleyes:

labai geras pavadinimas ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie jūs šaunuoliai. Žmogus sukūrė temą, o jūs tyčiojatės. Kas jum suteikė teisę nuspręsti reikalinga ta tema kam ar ne? Jūs nenorit atsakinėt ir nereikia, gal būtų atsiradęs kasnors kas būtų atsakęs, o po tokio pasityčiojimo, tai jau tik labai stiprus žmogus išdrįstų kažką čia rašyt į temą. Papločiau, bet tingiu jausmuko ieškot...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Astkleisti savo asmenybe, po tikroviai mano asmenybė dar neišvystita tokia kokios aš noriu, taip kad negalėčiau kažką konkretinti apie save... Koks aš esu priklauso nuo kitų žmonių, kaip mane priima arba kaip su manim bendrauja taip ir reaguoju... O pačiam forume aš pakankamai atviras, dažniausiai sakau ka galvoju savo nuomone reiškiu, kad sužinočiau ar ji teisinga, kritika priimu ir apgalvoju... Gyvenime yra biški kitaip... O asmeniškumai lai lieka asmeniškumais... Tiesiog pasireiškiu tik ten kur noriu pasireikšt, neinu ir neatvirauju visur...

 

Ai o berašat pagalvojau, o gal vis dėl to aš vėdmainiauju, ne viska sakau, bijau pilnai pasireikšti ten kur neužtikrintai jaučiuosiu. Turbūt šia menka klaidele reikėtų ištaisyt, nes taip išeitų, kad bijau žmonių... O gal čia nuo nuotaikos viskas... Savo trukumus yra labai sunku pastebėti, gal aš čia ir per daug šneku ne i tema, o gal ir i tema nežinau... Gal netgi per daug išsiplečiu, gal užtektų trumpai ir aiškiai... o gal aš nepastovi asmenybė, gal suktas gal ir nesuktas... Gal mėgstu kad i mane kreiptų dėmesi kad manim žavėtusi, gal ištirųjų aplamai aš nieko vertas vedmainiaujantis, savimyla, nežinau kas aš per šmikis... Ka galvoju ta ir rašau, berašydamas penkis kart pakeičiu nuomonę... Aplamai reiktu pagalvot ir sukonkretint, koks gi aš čia esu, o galvot tingiu minčiu kratinys man čia gaunas patys susidėliokit kas prie ko :) ...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt esu idealistas, bendrauju kartais atvirai kartais suktai, kad mane sukritikuotu arba pagirtu ir kad žinočiau kas prie ko... Vapse tai tingiu galvot parasiau kiek parasiau, dingstu... :)


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra toks posakis tiksliai neatsimenu, bet maždaug: Tu negali būti mano priešu, nes per daug apie mane žinai... Taip, kad pagalvojus arba aš kvailys, kad per daug atvirauju arba drasus arba bailys jei neatvirauju, nes nežinai kaip ir kada pasisuks gyvenimo vingis ir žmogus kuri laikiai draugu gali tapti tavo priešu, o turėti silpnybių aš nemėgstu... Bla bla bla... Jau ir pats nebesuprantu apie ka aš čia ir kodėl... Čia aš turbūt apie kažkokia vyriška psihologija sapalioju, susibalamutinau visai... :)


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taiva kas nors apsvieskit mane apie ka aš čia sapalioju. Nors turbūt ir pats suprantu apie ka, bet nenoriu pripažinti, nes pats su savim šnekuosi... :)


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad zmogus turintis paslapciu,yra daug idomesnis negu tas,apie kuri viska zinai,tad nebutina visko apie save sakyt,taip idomiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kokie jūs šaunuoliai. Žmogus sukūrė temą, o jūs tyčiojatės. Kas jum suteikė teisę nuspręsti reikalinga ta tema kam ar ne? Jūs nenorit atsakinėt ir nereikia, gal būtų atsiradęs kasnors kas būtų atsakęs, o po tokio pasityčiojimo, tai jau tik labai stiprus žmogus išdrįstų kažką čia rašyt į temą. Papločiau, bet tingiu jausmuko ieškot...

o tu vis su replikom savo.negali paziureti, paskaityti ramiai ir niekam nieko blogo neparasyti. koks tu zmogus esi... kodel tu tokia pykta ant visu... jeigu esi labai jau patyrusi gyvenime tai nereiskia kad visi tokie patys. as esu jauna ir daugiau nei puse tokiu ( beveik mano amziaus)- ir neimanoma kad visi galvotu taip kaip tu nori. kartais verta patyleti....pykciurna esi..... :lol: :doh: :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ania :hm: :D

oksana, aš manau, kad nutylėjimas yra lygus pritarimui, tad jei perskaitau tai kas man nepatiko, kam nepritariu, tai taip ir pasakysiu, jei bus atimta žodžio laisvė - manęs čia paprasčiausiai nebus :lol:

ir nepamenu, kad kur būčiau sakius, kad su mano nuomone reikia sutikti :hm:

patylėt kartais verta, bet nemanau, kad čia tas kartas...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.