Pereiti prie turinio
robkite

Mokytoju, destytoju mintys:)

Rekomenduojami pranešimai

gal kas pamena kokiu geru destytoju pasakymu nes zinau kad moka kartais taip suvemt... :) pwz. ''baikit tesliotis'' :haha: ir suprask kaip nori... :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dbr staiga, kas šaus į galvą:

 

 

žinot gi, studentai moka kažkaip taip susikominikuoti.

 

 

norėčiau jus visus paskersti, oj, t.y. paskirstyti.

 

 

studentai, jūs gi žinot, kad jums bus peilis. Oj ne tą norėjau pasakyti.

 

 

(dėstytoja papokštavo ir pasakė) nepykit, čia buvo arkliškas juokas.

 

ir prieš porą dienų išgirstas:

 

lietuviškai taip kalba dailiai, kad nieko nesuprasi


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jūs visada galėsite pasiremti į klausimą


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... bet Žygimantas Augustas kaip visada ne ta vieta galvojo

 

 

yra išlikusių užrašų, liudijančių, kad seniau lietuvių moterys vyrams kai ką ir nupjaudavusios

 

 

tai išeina, kad moterį reikia nusijoninti, o vyrą - nukelninti.

 

 

Šis žodis, išvertus iš suomių kalbos, reiškia moters krūtinę. Na ir dar kai ką tokio.

 

 

iš mokytojų:

 

mergaite, ar tu turi kiek nors proto?

 

nu bet ir padlos. (hm, viena iš padlų buvau aš... :) )

 

gal tau jau visai peroksidas į smegenis susileido?

 

aš tortų nemėgstu, man geriau bandelė už 3 kapeikas

 

 

o šis girdėtas per praktiką, lūžau, nes negalėjau susilaikyti...

 

 

ištraukit rankas iš po stalų, ypač vaikinai.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cha geruliai :mirksiukas:

Atsimenu mums sakydavo

 

jus bambuku giraite

 

ko ziuri kaip varle is barsciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano fizikos mokytojas buvo bajeristas... Gaila, kad tada neužsirašinėjau... Mes pastoviai lūždavom nuo jo žaidimo žodžiais...Pamenu tik keletą, kurie be konteksto nėra juokingi...Pvz, būtinai pakviesdavo patį mažiausią ir liepdavo rašyti aukštai lentoje; kai šis nepasiekdavo, pasiūlydavo duoti laikraštį, kad aukščiau būtų; arba, būdavo, stovi koks berniukas prie lentos ir ilgai galvoja, kaip uždavinį išspręsti, o fizikas jam: na, gimdyk gimdyk. Arba užduoda kokį suktą klausimą, susistato kelis, tie stovi, mąsto, o jis: tikri Rodeno mąstytojai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

N.Bitkevičienė : Tau papai neišdygo?

: Kokio dydžio liemenėlę, tau Ričardai, nupirkti, kad atstotum nuo Austės krūtinės?

A. Martišienė : Visi mes turim revolverius. Ypač vaikinai kelnėse.

: Dabar pasakysiu beveik anekdotą, ne tikras nutikimas, bet juokingas <Pasakoja> Ko čia juokiatės, juk nejuokingas reikalas, rimta tai!

šiaip iš istorijos : Aš jum aiškinu trečią kartą, pati jau supratau, o jūs idiotai!

:Agniau, skaičiuodamas ant pirštų rankas iš kišenių išsitrauk.

:sėsk į pirmą suolą ir kad daugiau tavęs čia nematyčiau!


Dovanėlėmenas.gif

snow is falling all around me, children playing, having fun.

it's the season love and understanding!

Merry Christmas everyone!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mūsų tik viena dėstytoja juokingai kalbėjo :mirksiukas: pvz:

 

Lygiai taip pat beveik panašiai....

jūs abudu, visi trys baigiat šnekėt.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būna prajuokina tokie mestelėti sąmojai.

;DD

"Man silikono reikia, kad atsisuktumėte?"

"Monika, tu mane trauki, bet apie tai pasikalbėsim be pašalinių akių, pasilik po pamokos"

ir panašiai.

(:


Dovanėlėmenas.gif

snow is falling all around me, children playing, having fun.

it's the season love and understanding!

Merry Christmas everyone!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neradau atskiros temos, bet ikelsiu cia

juokiusi is kai kuriu fraziu iki asaru :flowers::super:

 

 

Rusijos televizijos kanale RTR buvo laida „Kūdikio lūpomis“, kurioje nuo 4 iki 9 metų amžiaus vaikai aiškino įvairių žodžių reikšmes. Tai kai kurie vaikų išaiškinimai.

 

Uodega:

„Ji pritaisyta gyvūnams iš užpakalio. Pavyzdžiui, kur baigiasi karvė, tai ji prasideda“ (Olia Lučkova, 4 metai)

 

Laimė:

„Vaikams ji būna pusė per pusę, kadangi mama tai bara, tai ledus perka“ (Zulfija Chakimova, 8 metai)

 

Televizijos serialai:

„Jie daugiausia patinka moterims, kadangi ten vyksta daug visokių nuostabių dalykų. Pavyzdžiui, vyrus žudo ne po vieną, o po kelis iš karto“ (Arina Tabakova, 7 metai)

 

Skalbimo milteliai:

„Paprastai juos pila į skalbimo mašiną. Tačiau kas bus, jeigu jų įpilti į sriubą, aš nežinau, nes dar nebandžiau“ (Daša Ušakova, 8 metai)

 

Stiuardesė:

„Ji būtinai turi būti liesa. Nes jeigu ji būtų stora, tai lėktuve įstrigtų tarp sėdynių praėjime. Pilotui tektų ateiti ir išstumti ją per visą praėjimą, o tai nelabai patogu“ (Daša Levina, 7 metai)

 

Pilvas:

„Tai labai svarbi žmogaus vieta. Ten sudedami makaronai, kompotas, barščiai. Tarp viso šito tenai dar kažkur ir širdis yra“ (Galia Šaulova, 5 metai)

 

Elektrinis arbatinukas:

„Jo į žygius neima, kadangi miške yra sunku rasti elektros rozetę“ (Julia Pankova, 7 metai)

 

Nemiga:

„Ji būna jaunamartėms prieš vestuves. Guli ji naktį ir galvoja: „O kokia rytoj bus mano suknelė? Graži, ar negraži? O svarbiausia - koks rytoj bus mano vyras?“ (Maša Sinelnikova, 7 metai)

 

Aristokratai:

„Jeigu jiems pasiūlyti pašvinkusią mėsą, ar sužiedėjusią duoną, arba sugižusį pieną, tai jie paprastai atsisako. Sako, kad šito nemėgsta. Tokie jie inteligentiški žmonės“ (Julia Šutilova, 7 metai)

 

Būrimas:

„Iš pradžių aš galvojau ištekėti už Jašos, bet vėliau nusprendžiau išsiburti, ar man netekėti už Liovos. Gavosi, kad geriau man draugauti su Antonu“ (Maša Solnceva, 6 metai)

 

Gurmanas:

„Tai žmogus, kuris gali iš skonio nustatyti, ko trūksta. Pavyzdžiui, pavaišinsite jį pyragu, jis paragaus ir pasakys: „O kur iš pyrago avietės dingo?“ (Marina Sokolskaja, 9 metai)

 

Džentelmenas:

„Tai tas pat, kas ir ledi, tiktai vyras“ (Tolia Mirnyj, 6 metai)

 

Maistas:

„Skaniausiai tai pavyksta močiutei. Mama irgi neblogai gamina. Užtat tėtis duoną gerai raiko“ (Vera Kustejeva, 7 metai)

 

Žmona:

„Tai mergaitė, kuri gamina vyrui pietus, skalbia marškinius ir prižiūri jo vaikus“ (Andrej Pičugin, 6 metai)

 

Vyras:

„Su šiuo žodžiu sunku, kadangi su juo labai daug rūpesčių... Išlaidos didelės. Šis žmogus gali tave ir nuvilti: pavyzdžiui, iš pradžių jis buvo geras ir gražus, o po to, kai jūs su juo susituokėtete, jis tapo piktas ir storas.“ (Kiril Abakumov, 7 metai)

 

Jaunikis:

„Taip dėdes vadina iki tol, kol jie apsiveda. O po to, kai jie apsiveda, juos jau vadina visokiais kitokiais įvairiais žodžiais“ (Ania Glebova, 9 metai)

 

Įsimylėjęs:

„Pavyzdžiui, vyras paskui žmoną vis vaikščioja, vaikščioja, akių nuo jos nenuleidžia visą dieną. Tada jinai pradeda spėlioti, ar tiktai jis jos neįsimylėjęs“ (Marina Kazakova, 8 metai)

 

Intuicija:

„Tas, kas ją turi, tas prie durų priėjęs iš karto žino, kas jo už jų laukia. Dėl to jis iš anksto išsitraukia pistoletą ir įėjęs iš karto be žodžių pradeda šaudyti“ (Fedia Voroncovas, 8 metai)

 

Kruizas:

„Tai tokia kelionė, po kurios vyrams ir moterims dažnai tenka tuoktis“ (Lena Radkovskaja, 7 metai)

 

Manekenė:

„Tai tokia sunki profesija, kadangi reikia visą laiką laikytis dietos ir greitai nusirenginėti“ (Irina Mazunova, 9 metai)

 

Avižinė košė:

„Labiausiai ją mėgsta anglai. Kaip jie valgo tą šlykštynę, supratimo neturiu“ (Tania Kuzminskaja, 9 metai)

 

Poetas:

„Pas jį mūza ateina, o po to vėl išeina. O jis pusiau patenkintas, pusiau nusivylęs. Patenkintas, kad atėjo, o nusivylęs, kad jam vėl visus metus reiks jos laukti“ (Ženia Novikovas, 9 metai)

 

Pseudonimas:

„Tai artistai susigalvoja sau kokius nors gražius vardus, kad afišose rašyti. O jų pačių vardai negražūs. Būna ir pas rašytojus: parašo kokius nors eilėraščius, o pasirašo kito rašytojo vardu“ (Ženia Pak, 7 metai


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.