Pereiti prie turinio
haski

žmonių kaukės

Rekomenduojami pranešimai

Ar bendraudami forume esate tokie kokie ir gyvenime? Kaip jums patiems atrodo? Ar kiekvienas slepiaties po kazkokia kauke? Butu idomu jusu paklausyti :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:hm: Na a? greieiausiai labai pana?i, tik gyvenime paskutiniu metu esu labiau emocinga, labai staigiai u?siplieskiu imu ?aukti (an savo, darbe a? vos ne tobulybe :geda ) del visokio smulkmeno, o eia kol ?inut? para?au tai ir nervai praeina :laugh: , taigi matot labiau mano geraja pus?. O jei klausimas ar apsimetinejam kitokiais, tai a? :schmoll: nematau tam reikalo. Reikia but labai geru melagiu, kad daug ra?ant ko nesupainiot, tai jau geriau nemeluot :susigedes

Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar bendraudami forume esate tokie kokie ir gyvenime? Kaip jums patiems atrodo? Ar kiekvienas slepiaties po kazkokia kauke? Butu idomu jusu paklausyti  :hm:

tai, kad nerajokio tikslo sleptis.... :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tema daugiau ne del slepimosi, o tiesiog ar esate forume tokie, kokie ir gyvenime :schmoll:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Cia tema daugiau ne del slepimosi, o tiesiog ar esate forume tokie, kokie ir gyvenime  :mirksiukas:

esu tokia kokia esu ir gyvenime! :tongue:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forume esu a? o gyvenime da?niau gyvenu su kauke kadangi eia man?s niekas nepa?asta tai galiu sakyti ka galvoju, ko trok?u, net ir slapeiausias savo mintis. :geda


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Forume esu a? o gyvenime da?niau gyvenu su kauke kadangi eia man?s niekas nepa?asta tai galiu sakyti  ka galvoju, ko trok?u, net ir slapeiausias savo mintis.  :geda

Butent, ash taip pat cia esu atviras su Jumis, gyvenimas vercia buti su kauke. Netgi namuose nesu toks koks esu shirdyje. Pats savimi bunu forume.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? ir pati ne?inau- forume eia a? ar ne a?? Asmenybes susidvejinimas...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laikas apsispr?sti jau...moterie!


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
laikas apsispr?sti jau...moterie!

Ko taip ?iurk?eiai? Man reikes savo drauges papra?yti, kad paskaitineto, ka ?iame forume ra?au, ir pasakyti- a? eia su kauke ar ne. Gyvenime esu ?velnesne ir daugiau kalbu juokais, o ne rimtai...?itam forume esu labai rimta.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aikas apsispr?sti jau...moterie!

 

Kazkur girdeta fraze...


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.