Pereiti prie turinio
TeaMan

Ką vairuojame?

Rekomenduojami pranešimai

Pas mus minivenas yra Verso ;) O Corolla ir yra tą mažesne :)

Matyt tiesiog kita rinka ir tiek :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Noreciau kokio civikiuko ar opeliuko.Nors sako kad jos labai rudija,.Isties labai geros masinos opeliai. Pries keturis metus maniskis susidejes su draugeliais nusipirko uz 2000 opeli.Vaziuot i anglija.Tai nuvaziavo i anglija,ir po siai dienai opelis ten teberieda.Taise per du metus kazka,bet labai nezymaus. Aisku nebuvo jinai nuvaryta,ne pacanas vazinejos. ;) Mokiaus su opeliu vairuot,tai nostalgija dar likus. :geda:

sutinku, kad tikrai geros, ta prasme, nors ir tikrai rudija skardos, bet siaip neuzmusamos. Turejom mes savo pirma masiniuka Asconyte, pirkom jau gal 15 m senumo, patys kokius 4 atvazinejom, pardavem pries gal kokius 6 m tokiam dieduliui jau parudijusia, o sia vasara MB sake vos is klumpiu neisvirto, kai pamate savo asconyte Vilniuj aikstelej prie vienos pardes. Sake, surudijusi kaip velnias, iki puses dureliu, bet dar traukia :D Vot cia tai masina, ir valgydavo mazai :rolleyes: Mano svajoniu masinyte yra Crysler 300 M, bet pirma reik pradet vazinet, tada jau galesiu ir svajot apie dangiskus migdolus :) O MB dabar dralina Ssangyong Musso dzipuka, tai kol kas patenkintas, nes masiniukas erdvus, i remonta kol kas per 3 m praktiskai nieko neinvestavo (nu visokiu ten padangu ir tepalu tai neskaiciuoju), valgo irgi kaip toks auto normaliai. Zodziu, kiekviena peleda savo vaikus giria :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau pries keturis menesiukus masiniuka, Sau :rolleyes: Suzuki baleno. Bet nesirinkau is daug masinu, tiesiog pasitaike zinoma mmasina ir tiek. Ja vyro brolis buvo emes is salono, paskui pardave dedei, jisai po infarkto nebevaldo vienos puses, tai pardave man :super: Is pradziu nelabbai patiko, bet dabar kai pripratau nebeatiduociau ne uz ka niekam :)Jinai garaze prastovejus pora meteliu, varikliukas veikia laaabai tyliai, tehnikine praejo lengvai, tik viena guma reikejo pakeist, lemputes pakeist kelias ir sureguliuot sviesas... Tik po tehnikines islindo daugia bedeliu. Bet tuoj susiremontuosiu ir ziuresim kiek ilgai vaziuosiu :hm: Bet jausmas kai turi savo masina yra superinis, ir svarbiausia jinai tik mano ir dalintis nereik :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as vazineju su citroen c3 2007m. tai is pradziu irggi nelabai ji man patiko,kreivai ziurejau, bet kai pripratau tai laaabai dziaugiuosi, siuo metu kazin ar keisciau i kita :flowers:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu mergaites su pirkiniais :flowers:

Aš ir norėčiau kokio nors nedidelės mašinytės :hm: :blink:

 

Plepute, fainulkos tie c3, kodel iš pradžiu nepatiko? :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveikinu mergaites su pirkiniais :flowers:

Aš ir norėčiau kokio nors nedidelės mašinytės :flowers::mirksiukas:

 

Plepute, fainulkos tie c3, kodel iš pradžiu nepatiko? :flowers:

ai nezinau, aisku pagrindinis minusas buvo tas, kad pavaru deze neautomatine, bet kaip ipratau tai jau normaliai, pirma karta tai prisijuokem su vyru vaziuodami, paskui jau gerai buvo :super: na dabar nekeisciau nebent i dar naujesne, bet apie tokia tai tik pasvajoti dabar :D


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet jausmas kai turi savo masina yra superinis, ir svarbiausia jinai tik mano ir dalintis nereik ;)

 

Sveikinimai su masiniuku <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_cray.gif" alt=":cray:"> :huh:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Važiuoju su sena tarka...svarbu nuveža iš taško A į tašką B :sird2:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.