Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Kaip moteriai netapt "bobai"

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Esi jauna simpatiska, darbas, pramogos, draugai...

Kai esi seimos zmogus ir atsiranda vaikelis, prasideda kitoks gyvenimas.

 

Kaip moteriai netaip "bobai"?

Kaip likt tokiai pat linksmai, patraukliai ir jaunatviskai ? :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daugiau dometis naujovemis, neuzsidaruyti tarp keturiu sienu, bendrauti su draugais,neprarasti optimizmo ir geros nuotaikos, o visa kita ateis savaime...


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to viso prideciau sportuoti :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai priklauso nuo moters charakterio - tiesiog kokia esi tokia ir buni ir nei sportas nei kas kitas negelbes jei viduje :sird esi kitokia . Man viskas gaunasi savaime be jokio pastango , nes tokia gimiau nenuorama optimiste :susigedes Vaiko gimimas man?s nepakeite ir manau man ?i daina tiks ir ateity "senele mano jauna su d?insais ir tekina...." :pack2_thumbup[1]:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas priklauso nuo pacios :mirksiukas: as zaviuosi tomis seimomis kurios neatsisako kelioniu ,pasilinksminimu su draugais ir vaikelis visada salia .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai priklauso nuo moters charakterio - tiesiog kokia esi tokia ir buni ir nei sportas nei kas kitas negelbes jei viduje  :sird esi kitokia  . Man viskas  gaunasi savaime be jokio pastango , nes tokia gimiau nenuorama  optimiste  :susigedes Vaiko gimimas man?s nepakeite ir manau man ?i daina tiks ir ateity  "senele mano jauna su d?insais ir tekina...." :pack2_thumbup[1]:

Pritariu, cia kaip sakant "genai", ka proteviai tau dave ta ir turesi. Shiaip aishku kazka galima paciam pakareguoti, bet....

Shiaip nagai ispudingi, noreciau ir veida kada nors pamatyti. Shiaip man labai patinka nesubobejusios subrendusios moterys. Ash jomis zaviuosi. Kazkaip taip parashiau. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal tu mane matai kiekviena diena TeaMan , juk Jonava tai didelis kaimas :hm:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O gal tu mane matai kiekviena diena TeaMan , juk Jonava tai didelis kaimas  :mirksiukas:

Na nezinau, tokiu naguciu tikrai buciau nepamirshes. Shiaip visada atkreipiu demesi i moters rankas, nes jos dauk ka gali apie ja pasakyti. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na nezinau, tokiu naguciu tikrai buciau nepamirshes. Shiaip visada atkreipiu demesi i moters rankas, nes jos dauk ka gali apie ja pasakyti. :hm:

 

 

Nagai, kaip ir moters kosmetinis gro?is - netikri. :)

 

Kad nesubobeto, moteris turi tureti vyra ir keleta meilu?io... :) Tai verstu ja rupintis savimi. Juokauju ?inoma, bet yra tame tiesos.. :laugh:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nagai savi tai kodel jie netikri :hm: taip lakuojami pastoviai , o kosmetika ne visos naudoja arba minimaliai , nes vasara da?ytis :doh Pamir?ai , kad buna ir gamtos gro?iu apdovanoto ?monio :) manau nera dar tokios kosmetikos kuri paslepto trukumus visi?kai nebent plastine operacija.


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet da?nai moterys kai nusiima vakare kosmetika, tai tarsi kas buto i? princeses pavert?s a Pelen?...

Maniau, kad nagai priklijuojami.. :hm: :doh


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ai?ku a? gatvemis tik va?ineju tai nelabai galima pastebet nagus . Noriu paklaust ka tau sako mano rankos :geda

 

Na visa pirma nekiekviena moterys sugeba priziureti taip savo rankas, tai yra nagus. Visa pirma tam reikia laiko ir pinigu. Ne visi ju turi. Ish cia isheina, kad tu ar jus, turyte ir vieno ir kito. Nes kiek suprantu tokie nagai kainuoja nemazus pinigus, kad ir dirbtiniai. Nagai pagal zmogaus fiziologija atauga, tad jos reikia dazyti ar tai kazka su jais daryti, kad jie atrodytu naturaliai. Toliau, turint tokius nagus ir taip priziuretas rankas zmogus turi dirbti atitinkama darba.Nekiekvienoj istaigoj su tokiais nagais padirbsi. Nes dirbant sunkesni fizini darba, tokie nagai butu kancia arba paprasciausiai trukdytu atlykti viena ar kita darba.

Na cia grinai mano gyvenimishki pastibejimai ir nuomone. Gal ash ir klystu.

Shiaip galeciau ishsipliesti, bet gal kaip nors kita karta.

:hm:

Shiaip smalsu butu pamatyti pati zmogu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.