Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Kaip moteriai netapt "bobai"

Rekomenduojami pranešimai

"desperatiskai bando islikti jaunomis vejavaikemis. "..tai jau kita svorio kategorija ir stadija...Jauna vėjavaike likti būtų juokinga( visgi metai tiksi), moteriška kokete ar jaunatviška reikia...Sutinku nuovargis laikos stoka dažnai pakiša koją, bet labai norint galima minimaliai skirti sau laiko, svarbu ĮPRASTI SAVE PRISIŽIŪRĖTI, ...

Kirpėja apkirpo mane taip kaip prašiau, atsikėliau, papūrčiau galvą ir šukuosena...pasidažymas,,, su tuo pas mane minimumas,..soliariumas...kelios minutės, atimtos nuo sėdėjimo prie kompo...namai sutvarkyti, vaikai išpopinti , maistas paruoštas, ....bobėju?....kažin...361498187015dfbc4c0fae74bcb99d3e.gif

...bobėjama tik dėl tingėjimo, neigiamo požiūrio į save, apsiribojimu tik savo pasaulėliu,,,,,8ad90f70447f6f128f8c05f8250356a1.gif

niu matai etaruj tu turi gyvenimiskos patirties daug daugiau,o as jos neperdaugiausiai dar turiu-tad manau,kad ir laiko stoka duoda savo, o tingejimas tai pagrindine priezastis :victory::mirksiukas:

tau iki subobejimo nera kelio- atrodai super!!!!!!!!!!!!!!!ir tikrai gali but pavyzdys daugumai moteru :victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oksana ...patirti kuriame pačios.... :victory:

UI...ir dėkui...susigėdausi....213cb6d30aa8ba79b77fcf9658a0119f.gif

prajuokinai :) :) :doh::hm:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesubobės ta moteris, kuri pakankamai daug laiko skiria sau: pvz., lanko pilvo šokius, mokosi užsienio kalbų, lanko visokias paskaitas ir seminarus, daug skaito ir t.t. Subobėjimas prasideda tada, kai nematai toliau savojo pilvo...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nesubobės ta moteris, kuri pakankamai daug laiko skiria sau: pvz., lanko pilvo šokius, mokosi užsienio kalbų, lanko visokias paskaitas ir seminarus, daug skaito ir t.t. Subobėjimas prasideda tada, kai nematai toliau savojo pilvo...

 

 

o aš manau, kad ir tarp tokių daug bobų :victory: Man subobėjimas - tai mąstymo būdas. Tarkim, gali lankyti ir skityti, bet kaip sakant - matyti špygą. Tarkim, yra išsilavinusių moterų, oj net merginų, kurios ten vaikšto visur, kur reikia, ir kas iš to - jos iš to nepasisemia, tiesiog ten būna.. O tai nauja prog pasakyti, kad buvau ten, ir ten, ir mačiau tą ir tą, o ana kokia - stora, o pas t tai išvis vien lašiakai kabo, o aš tai va - ir šeiminikė gera, ir socialiniame gyvenime aš nuostabi. Tiesiog tokios moterys mato tik save ir savo tobulumą, nepaisant to, kad to tenais nei gramo, nu gramas gal ir yra, bet iš esmės tai moterys, labai išsiskiriančios, tokios mini ar ne mini karikatūros, vaidinančios damas :)

 

Tai labi matosi, deja


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku cukriuk, uz tai ir sakau - bobejimas prasideda 'smegenyse', ir nuejus i kirpykla ar soliariuma jo nepamesi...


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
sutinku cukriuk, uz tai ir sakau - bobejimas prasideda 'smegenyse', ir nuejus i kirpykla ar soliariuma jo nepamesi...

 

Kirpykla ir soliariumas su subobėjimu neturi nieko bendro... Svarbiau, kad moteris išties kažkuo domėtųsi, kažkur lankytųsi, turėtų kažkokių grynai savų interesų...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienas isreiskia savo nuomone - man subobejimas tai visiskas saves neprisiziurejimas- ne tiek domejimasis kazkuom, o grozio prasme.....

yra pilna moteru,kurios domisi, lanko seminarus, bureliu-kurioms tikrai idomu labai, bet jeigu jos atrodo kaip kaimo bobulkos- nesusisuka usios, nepasidaziusios ( soliariumo ir as nelanka), apsirengusios kaip babcios..... tai jos jau bobos....tik kad kazkas jas dar domina.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...na taip...seminaruose tenka matyti nekokybiškai atrodančių moterų.... :flowers: Tai kas kad protas šviesus, bet kur ta puse, proto, kad pašnibždėtų, jog reiktų bent galvą išsiplauti, nekalbant apie prakaito kvapą.... :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...na taip...seminaruose tenka matyti nekokybiškai atrodančių moterų.... :flowers: Tai kas kad protas šviesus, bet kur ta puse, proto, kad pašnibždėtų, jog reiktų bent galvą išsiplauti, nekalbant apie prakaito kvapą.... :kadaryt:

papildei mano mintis ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TAIP, PAGAL JUSU APRASIMUS AS JAU TIKRA BOBA PASIJAUCIAU :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Esi jauna simpatiska, darbas, pramogos, draugai...

Kai esi seimos zmogus ir atsiranda vaikelis, prasideda kitoks gyvenimas.

 

Kaip moteriai netaip "bobai"?

Kaip likt tokiai pat linksmai, patraukliai ir jaunatviskai ? :rolleyes:

tiesiog but linksmai neliudeti ir prisiziureti save.Ir labai del bet kokios smulkmenos nesinervinti;)


dilanukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.