Pereiti prie turinio
zinulė

Mūsų įrėmintos nuotraukos-2

Rekomenduojami pranešimai

alina-visi tavo kalendoriai grazus! bet as daryciausi 1-aji varianta! :zv:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi Alina, jau grazumas tavo kalendoriu ;) Man visi visi labai patiko, net negaliu isskirti, kuris grazesnis, kiekvienas savotiska zavesi turi :flowers: Pritariu Iekai, butu labai faina, jei pasidalintum jais su mumis :flowers: :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D bet nezinau ar pavyks atkurti,nes juos dariau kaip koliazus... :D ir neturiu tu kalendoriu be nuotraukyciu... jei ka galiu paskui pabandyti padaryti kazka panasaus... :D :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keleta mūsų nuotraukyčiu, vis Indrutei žadėjau, žadėjau :lol:

 

44605322c3da.jpg

Leja

 

460058b632e6.jpg

Livija maivosi :victory:

30c458038f7f.jpg

Livija "tipo" rimtuolė


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dieve kokios abi panos jau didelės :D

Mažoji, visiškai kitoke negu mačiau kažkada, labai graži mergytė su rimtais gražiai veido bruožais jau, nes visad man buvo dar kūdikutis.

O Livija išvis tyliu, tooookia jau didelė, kad nepažinčiau. Labai labai irgi graži mergytė, su tikrai gražiais veido bruožais, kurie jau tokie link panelės eina, dieve kaip greit ką?

O tu pupa kaip visada nepakartojama :lol:

tiesa, į ką Lėja panaši? Žiūriu žiūriu ir nuspresti negaliu? Gal į Tėti ar ne?

O Livijytė tai tavo kopija be šnekų :victory: nors paskutiniai nuotraukoj ir tėčio bruožų turi.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Indrute :victory:

 

Aš žinok ir pati nežinau, šiaip daug kas sako kad abi į mane panašios, kiti kad grinas tėtis :D Kiti sako kad aplamai mes visi panašus, tik aš tamsesne už visus :geda: Na ir nežinau :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eiktusau kicule , kokios mergytes fainos, o ta mazoji kokia grazute, vyresnioji jau kokia didele, o grozio neapsakomo , labai seniai buvau maciusi :victory: :lol: :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaje vaje, koks grozis, mamyte kaip visada nuostabi, o mergytes tiesiog pasakiskos :) O man Lejyte atrodo panasi i Livijyte, kai buvo tokio amziaus, kiek atsimenu is nuotrauku :flowers: Siaip tikrai sunku pasakyti, tikriausiai turi ir kitu seimos palikuoniu bruozu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau tikrai, kad mergytės nuostabios. :wub1: O jau Livijos blakstienos. ;) Nu fainuolės visos trys. ;)


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole,labai grazu! :(

o cia sau pasidariau kalendoriu. aisku as cia netikra,bet visgi mano veidas! :hm:

086785e7340badbcb7.jpg


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.