Pereiti prie turinio
zinulė

Mūsų įrėmintos nuotraukos-2

Rekomenduojami pranešimai

Mellysa... puikus asmeninis darbas.... :wub1:

Nicole... gražus raudonumas, darbelis sukelia švelnius pojūčius, tik man akyčių, kad ir su akinukais, ryškumo trūksta...a2aff6efbd8c0e57c1e3775dc4d372c8.gif

remini...viskas čia OK.... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip visada mergytes jus darbeliai fantastiski ,saunuolytes :mirksiukas:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
niu va,prasau :wub1:

f3899ed89aee1a39c3.jpg

Mellysa, o gal galėtumei paskolinti ir man šitą nepaprastai gražų savo rėmelį, norėčiau įrėminti savo sūnulį :blushh: Būčiau labai labai dėkinga. Dabar kurpiu savo mažajam krikštynų laikraštuką, jei kažkam iš jūsų reiks pavyzduko, galėsiu atsiųsti, kai bus baigtas :wub1: (aišku, šedevrų aš ten neprigaminsiu, nes su jumis palyginus tai dar esu visiškai žalia Photoshope, tai ir grožių visokių mažiau galėsiu prigalvoti :flowers: ). Pasibaigus visoms mūsų šventėms jau ir pati vienąkart rimtai prisėsiu prie rėmelių kūrybos, gal po kažkiek laiko galėsiu ir jums savo idėjomis atsilyginti už visus šituos grožius :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mellysa, o gal galėtumei paskolinti ir man šitą nepaprastai gražų savo rėmelį, norėčiau įrėminti savo sūnulį :blushh: Būčiau labai labai dėkinga. Dabar kurpiu savo mažajam krikštynų laikraštuką, jei kažkam iš jūsų reiks pavyzduko, galėsiu atsiųsti, kai bus baigtas :D (aišku, šedevrų aš ten neprigaminsiu, nes su jumis palyginus tai dar esu visiškai žalia Photoshope, tai ir grožių visokių mažiau galėsiu prigalvoti :rolleyes: ). Pasibaigus visoms mūsų šventėms jau ir pati vienąkart rimtai prisėsiu prie rėmelių kūrybos, gal po kažkiek laiko galėsiu ir jums savo idėjomis atsilyginti už visus šituos grožius :D

 

 

Jurk as visai noreciau laikrastuko maketuko,nes irgi ruosemes sunucio krikstynom... aciukas....gal i AZ? :D


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mellysa, o gal galėtumei paskolinti ir man šitą nepaprastai gražų savo rėmelį, norėčiau įrėminti savo sūnulį :blushh: Būčiau labai labai dėkinga. Dabar kurpiu savo mažajam krikštynų laikraštuką, jei kažkam iš jūsų reiks pavyzduko, galėsiu atsiųsti, kai bus baigtas :D (aišku, šedevrų aš ten neprigaminsiu, nes su jumis palyginus tai dar esu visiškai žalia Photoshope, tai ir grožių visokių mažiau galėsiu prigalvoti :rolleyes: ). Pasibaigus visoms mūsų šventėms jau ir pati vienąkart rimtai prisėsiu prie rėmelių kūrybos, gal po kažkiek laiko galėsiu ir jums savo idėjomis atsilyginti už visus šituos grožius :D

sitas remelis nemano kurybos!!! ji gali rasti remeliu galerijoj,tik neprisimenu ar tai 1 dali,ar tai 2. :D


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jurk as visai noreciau laikrastuko maketuko,nes irgi ruosemes sunucio krikstynom... aciukas....gal i AZ? :D

Ieka, būtinai tau atsiųsiu, tik gal kitą savaitėlę, jei tau dar ne per vėlu, nes vis neprisėdu jo pabaigti :rolleyes:

 

sitas remelis nemano kurybos!!! ji gali rasti remeliu galerijoj,tik neprisimenu ar tai 1 dali,ar tai 2. :flowers:

aišku, ačiū Mellysa, paieškosiu galerijoj :D (kažkaip ten buvau užmačiusi tik tą rausvą, tai mėlyną, maniau, kad tu sukūrei specialiai kažkuriai iš merginų :D )

 

Alina, bet jūs su sesute kokios panašios :) Aš irgi iš dvynių, dar ir dabar esam labai panašios (ir koks įdomus sutapimas, aš irgi Jurgita, o sesė Jolita :D ). Kurią dieną pabandysiu ir aš pažaisti su mūsų bendra nuotrauka ir jums parodysiu, jei kas nors iš to išeis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D aciukas uz komplimentus NICOLE...

:rolleyes: lauksiu ir tavo nuotraukytes JURK su dvynuke sesute... :victory: na taip esam panasios,bet daug kas sako kad yra ir dideliu skirtumu...

uztat charakteriu tai didziulis skirtumas... :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labutis jurk....man ne per velu.....jeigu tik turesi min ir atsiusk.....aciukas....


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:) stai toks ir manasis ireminimas...

O tai tu iš dvznukių :flowers: jus su sesė kaip du andens lašai :(


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.