Pereiti prie turinio
Jurgit Kiaunyte

Romantika

Rekomenduojami pranešimai

kaip galima atgauti zmogaus pasitikejima? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint kokio zmogaus- ar mylimo ar tiesiog drauges, draugo.....

mylimo zmogaus pasitikejima atgauti gan sunku-jei ir atgausi-jis vistiek mintyse, sirdyje prisimins isdavyste..... ir bus bendravimas visai kitoks. siaip geriausia yra atvirai pasikalbeti, paaiskinti del kokiu priezasciu isdavei, papasakoti visa tiesa.... ir prisiekti,kad daugiua tokio dalyko nebus... aisku jisai nepatikes,nes jam reikia laiko ir gan nemazai laiko,bet savo elgesiu su laiku jam irodysi,kad tu pasikeitei ir tikrai atgausi pasitikejima ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oksana labai teiingai ir issamiai paaiskinai as pritariu i tai tikra tiesa.....labai sunku,bet juk sime gyvenime viskas imanoma.... ;)


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oksana labai teiingai ir issamiai paaiskinai as pritariu i tai tikra tiesa.....labai sunku,bet juk sime gyvenime viskas imanoma.... ;)

:hm: aciu uz pritarima ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo prasti popieriai pasitikejima atgauti labai sunku... Bet nenukabink nosies, nepamirs, kad viskam reikia laiko...


wg__78__028Z0000-WnmMDAwMDA4fDAwMDEyODZofExpa28.gif

 

an1cj0Q-Wnm0030MDAwMTQwOGx8MDAwMDEzZGF8U3VzaXR1b2tl.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kaip galima atgauti zmogaus pasitikejima? :D

Jei jau atsitiko taip kad praradai pasitikejima zmogumi manau kad niekada ir neatgausi visada bus zmoguje abejone.Man irgi taip nutiko as nepasitikiu zmogumi kuri myliu del to labai pykstames ir niekada jau nepasitikesiu juo labai noreciau kad taip nebutu nes turime 2 vaikucius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesugebu tiketi zmogumi kuris man melavo, o as juo tikejau, man per sunku, per daug skaudu, jauciuosi pazeminta ir isduota, o blogiausia tai, kad esu dar ir nuolatos kaltinama, kad nesugebu atleisti ir gyvenu praeitim, nekuriu tokio gyvenimo kuris man patinku, bet as PAPRASCIAUSIAI NEBEGALIU, noriu, bet negaliu....


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.