Pereiti prie turinio
azen

Šiaip keistenybės

Rekomenduojami pranešimai

sakes kokiu cia idomybiu prisiziurejau ;)

o ta mergyte (panele ) sakes kokia fainulka ;)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1212566273_kam_reikalingas.jpg

 

1212566362_kam_reikalingas2.jpg


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu kiek jis pasiteisina praktikoj, nes reklama yra reklama.. neatrodo man jis patikimas...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Įdomu kiek jis pasiteisina praktikoj, nes reklama yra reklama.. neatrodo man jis patikimas...

va ir aš kažkaip žiūrėdama tą patį pagalvojau - užsiverti tą patobulintą skardinę ir lieki kaip šlapia višta :doh: Įdomu, kaip tas piltuvėlis prisitvirtina prie tos skardinės ir kas garantuoja sandarumą. Bet pažiūrėt tokių įdomybių tai aš mėgėja, pati turiu tokių nemažai, tik kad viskas sujungta į slideshow, o atskirt į atskiras foto nemoku :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
20080618_03.jpg

Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as tai akis gerai paganiau,bet jau ta mergyte tai sakes kokia faina,ir kokia saunuole,kad tokia drasi,super super tokiems stipriems ir fainiems zmogiukams :suo:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
va ir aš kažkaip žiūrėdama tą patį pagalvojau - užsiverti tą patobulintą skardinę ir lieki kaip šlapia višta :D Įdomu, kaip tas piltuvėlis prisitvirtina prie tos skardinės ir kas garantuoja sandarumą. Bet pažiūrėt tokių įdomybių tai aš mėgėja, pati turiu tokių nemažai, tik kad viskas sujungta į slideshow, o atskirt į atskiras foto nemoku :geda:

slideshow paprastai būna pps formatu, tai reikia pervardinti į ppt formatą - Powerpoint darbinį failą (aš tai tokiais atvejais naudojuosi vyro labai jau mėgiama Total kommander programėle, bet manau galima ir be spec programėlių tai padaryt). Ir tada jau bus galima paveiksliukus išssisaugoti kaip atskirus failus :lol:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is tikruju yra fainu dalyku....

ko pasaulyje tik nera, bet zinau viena, kad barslkuoles degtines tikrai niekada negerciau-vien isvaizda siurpa kelia....

o ta mergyte- keistas gamtos reiskinys- net ir nenustebau,kad pas babajus :geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aquarium_phone_booth_front3.jpg

 

telefono budele - akvariumas :D

aquarium_phone_booth04.jpg


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cuddly-toys-of-death.jpg

zaislai


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.