Pereiti prie turinio
Vasara

Romantiškiausias miestas?

Rekomenduojami pranešimai

Koks miestas jums romantiškiausias ir kodėl?

?a savaitgala romanti?kai praleidau (gal kam nuskammbes kvailai) Klaipedoje... Iki ?io svaitgalio, jei kas buto pask?s, kad romanti?kiausias miestas Klaipeda, bueiau i? klumpio i?kritusi, nors tas miestas ir patinka senai..

Kelione keltu, saulelyd?iai prie uosto molo, i?plaukiantys ir gra?tantys laivai, ech, vel noriu a Klaipeda...

O gal ne miestas roimanti?kas, o tereikia romati?ko partnerio, kad bet kuri pasaulio vietele tapto romanti?ka? :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad su romanti?ku partneriu net pats niuriausias miestas taps paeiu romanti?kiausiu :mirksiukas:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Romanti?kiausia man yra Nida.Ten a? su MB praleidau prie?vestuvina medaus menesa...nuo prisiminimo iki ?iol kvapa gniau?ia...

O aplamai romantika daugiau priklauso ne nuo to,kur buni, o labiau-su kuo...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Nida , ?inoma, labai romanti?ka vieta, bet man ten labiausiai patinka velyva rudena, tada ramu ir gera.. O labiausiai man Nidoje patinka , kai lyja..

Na taip, o Planaga romanti?ka, tik ?iema, kai daug sniego, tada naktimis tos pu?ys tokios gra?ios ir ant sniego prie juros lieka tik dviejo ?monio pedos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manau, kad su romanti?ku partneriu net pats niuriausias miestas taps paeiu romanti?kiausiu  :grin:

man irgi taip atrodo :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Miesto romanti?ko nera tik - ?mones buna romanti?ki arba ne . Nors Venecijoj tas romanti?kumo dvelksmas juntamas ?iek tiek , bet kiekvienas ta jaueia skirtingai . Nereikia toli niekur bla?kytis :brunette: nakta nuva?iuoji prie upes , ?vieeiant menesienai ir skambant tyliai muzikai ,neu?go?iant naturalio gamtos garso , o jei dar lau?as rusena i? vis super :wub


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pats gra?iausias, romanti?kiausias, spalvingiausias, linksmiausias ir visoks kitoks iausias miestas yra CHICAGO :wub . Myliu ir mylesiu ja :wub

Chicago.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wow :brunette:

koks grazus :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaitgala tip liudna buvo, kad sakiau i? pat ryto pirmadienio u?sisakau bilietus ir skrendu pas mama ant peties pavergt.

Bet tiek reikalo dar eia lietuvoj kad ten nuvykt man vis ka?kas trukdo :hm:

 

Papildita:

O tam papludymyje kur matosi, vieno meto visa rugsejo menesi prasideginau....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O tam papludymyje kur matosi, vieno meto visa rugsejo menesi prasideginau....

wow :clap:

jau kaip smagu speju buvo.... :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
wow  :clap:

jau kaip smagu speju buvo....  :geda

 

 

Aha labai smagu. Bet ten ir geju paludimys. A? i? pat prad?io nesupratau kodel tiek daug gejo ten renkas, o tik po kiek laiko draugas gyvenantis ten 7 metus viska man paai?kino :doh .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indre, tikrai super nuotrauka :pack2_thumbup[1]: Niekada negalvojau, kad Chikago toks gra?us miestas :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.