Pereiti prie turinio
useris

Nervuojames toliau :)

Rekomenduojami pranešimai

a kto opredeliajet wto korm dlia sobak stal jescio vkusneje...o is kur tu zinai kad nepatinka?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nikto neprobujet korm dlia sobak, potomu sobaki i ne kusajut. O mano namai ir asmeninis gyvenimas yra mano ir tik mano, realybes sou nedarau, pvz, kaip akvariumas. :mirksiukas::grin:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sobaki ne kuwajut k vawemu svedenju...oni jediat...giriesi kad daug knygu protingu perskaitei...o del asmeninio gyvenimo niex ir nesikisa, kol pati ko neuzklausi...

tu nesinervuok...as ir taip zinau kad as tau nepatinku...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del kalbos tai dar atskiras reikalas su knygom cia jau visai kitas reikalas. Pries Dieva mes visi lygus, tai ir del terminu valgo eda nemanau, kad didele reiksme turi.

 

O pykti nematau uz ka, o kas ko nemegsta tai tu pati tai pasakei, cia ne mano zodziai :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie keisti tie zmones zalieji


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kokie keisti tie zmones zalieji

 

Gal galima paaiskinima, kad paskui neapkaltintum, kad neteisingai supratau :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu ir taip supranti kaip tau reik, o ne taip kaip as noriu kad suprastum...nematau reikalo aiskintis


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel useri kai tave "pagauni ant zodziu" taip jau liaudiskai tariant tu pradedi issisukineti?

 

Jrei klausiu tai reiskia nesupratau ka tu turejai omeni :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

todel kad musu pasauleziura turbut skiriasi...ir apie koki prigaudinejima kalbi...jox cia ne prigavimas...tu bet kokiu atveju papriestarauji...kad ir kokia gyvenimo tiesa as skleisciau...

nezinai kas yra zalieji? gyvunu myletojai irgi jiems priklauso...o taip pasakiau kad jus (tu) priskiriat gyvunus prie homo sapiens'u...o man tai nepriimtina


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinot ka pasakysiu, jus pacios tas temas ir gadinat. Tema kaip tema, kai nuvarot i sali :mirksiukas: nebeidomu nei skaityti, nei pasisakyti. Nieko cia blogo nebuvo pasakyta, pacios puolat ta useri. Kas ka mandriau atsakys.I kokia tema beeisi vis tas pats. Gal reikejo man rasyti i tema emocijos, bet jau dauguma temu reiketu taip pervadinti :hm: Cia tik mano nuomone :)


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau ko cia ewera bukstauji, tik visi kokia useris vargsele, o moderatores ir admine didziausios pabaisos. Kas ka puole, cia tiesiog mes su ja truputi i lankas padiskutavom ir viska issiaisinom, kas cia tokio :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tikrai...mes pacios jau ismokom issiaiskinti savo "emociju sprogimus"

ko cia mane ginat? :mirksiukas: :)


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.