Pereiti prie turinio
useris

Nervuojames toliau :)

Rekomenduojami pranešimai

Cia as bendrauju internete ne kaip zaidime, o kaip ir tikram gyvenime, dalijuos savo patirtim ir isgyvenimais. Tai kai kyla gincas as jo telefonu nesiaiskinu.

 

Jei tau cia zaidimas tai atsiprasau, nebeturiu ka pasakyti :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
A? taip ir padarysiu , aeiu Vasara  :sird

 

Arlene, a? ne visai tai turejau galvoje, kaip tu supratai :doh

Labai tave suprantu, pati esu labai emocionali, tik tikrai sakau, kad neverta imtis tokio darsti?ko ?ingsnio :) Labai mielai skaitau tavo postus ?iame forume ir tikrai esi adomus ?mogus, taigi , o tavo telefono neturiu :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vasara a? supratau teisingai :) Mane galima ir kituose forumuose surast pagal mano brai?a , o telefono neturi nes dar nebuvom susitik? . A? jau pavargau pyktis ir visai to nenoriu , nes esu kitokia realybej :geda ne?inau del ko ir kam ai?kintis kaip ma?as vaikas pasijaueiau .Kai viskas apkarsta tai ?ingsniai gal kam ir drasti?ki pasirodo , bet del savo ?irdies ramybes jie butini .

Bandysiu pa?iuret i? ?ono - gal tikrai viskas papra?eiau bus .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Cia as bendrauju internete ne kaip zaidime, o kaip ir tikram gyvenime, dalijuos savo patirtim ir isgyvenimais. Tai kai kyla gincas as jo telefonu nesiaiskinu.

 

Jei tau cia zaidimas tai atsiprasau, nebeturiu ka pasakyti :mirksiukas:

 

 

Pritariu haski, juk mes rasydami cia, tai darome realiai. Tai ir yra tikras gyvenimas, tik jo forma tokia, kad bendraujame virtualiai, tokia galimybe mums suteikia kibernetiniai mokslo pasiekimai..

Ir tai yra nuostabu, nes be sio forumo vargu ar mes kada gyvenime butume susipazine ir pabendrave... :wink:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu Dimidroli, bet kai kurie pasirodo bendrauja kaip zaidime ir visai nevertindami sito :bigsmile:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pritariu haski, juk mes rasydami cia, tai darome realiai. Tai ir yra tikras gyvenimas, tik jo forma tokia, kad bendraujame virtualiai, tokia galimybe mums suteikia kibernetiniai mokslo pasiekimai..

Ir tai yra nuostabu, nes be sio forumo vargu ar mes kada gyvenime butume susipazine ir pabendrave... :wink:

A? a internetines pa?intis ?iuriu labai skepti?kai - manau, kad pablevyzgoti ir pasilinksminti virtualiai galima, bet tai neturetu pereiti a realyb?. Ten gyvename savo gyvenimus.

:blink: adomiai tu eia Dimidroli - kiekviena diena nuomones keiti ? Mezgi tinklus kaip voras , tik pats nepakliuk a savo pinkles nes kas nors gali tave pagaut ... c030.gif


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, visa laik taip kasnors nutinka prie? kelion?. Bet dar nesinervink labai dar per kelias dienas gal pasveiks ma?ute :rolleyes: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Useri,a? eia nervuojuos,nervuojuos i? dideles meiles tau,o tu kaip nesirodai,taip nesirodai...greitai ?mona siunti a kair?,tegu tau ragus meistruoja, o pats mauni a artimiausia neto kavin? su manim bendrauti,kaip ir ?adejai :bigsmile:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man?s ?iandien visa diena forumas neasileido :piktas


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kuo, Eitvyde prasikaltai, kad nenori ileisti?..man irgi sunkiai verte


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai kuo, Eitvyde prasikaltai, kad nenori ileisti?..man irgi sunkiai verte

:rolleyes: ne ne?inau.

kicule poilsiauja, turbut tinklapis "pa?aist" sugalvojo :bee


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? tikrai nei vieno ?mogaus neu?babinau, nor galeeiau :geda :laugh: . Tai turbut kad tinklas streikavo.

Redagavo Indre

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.