Pereiti prie turinio
Snapė

Graužikai

Rekomenduojami pranešimai

Ar atsiranda pas jus namie graužikų t.y. pelių(duok dieve kad ne žiūrkių) ? Ką darot? Kaip jas naikinat?

 

Man tai jau jos atsibodo, gyvenam 5 aukšte, dabar vasara, lauke karštą o pas mus virtuvei siaučia pelės :( Aš pvz jau net nebenoriu eit į virtuvę, nes kaip tyčia vis tenka su jom susitikti. Ko mes tik nedarom, ir klijai ir nuodai ir užpurškė vyras visus įmanomus plyšius ir plyšiukus grindyse ir vistiek jų yra :victory:

Paskutinį kartą labiausiai pagelbėjo, nuodai, kurių priėdę jom pradeda trūkti oro ir jos išlekia į lauką ir numirštą ten. Tai padėjom tabletę, išvažiavom iš namų gal 15 minučių, gryžę radom jau gerokai apgraužtą :( o jau džiaugiausi kad viskas dings jos. Nu ką ramu buvo kokią savaitę, nebetikrinau ir tos tabletės, kol vieną dieną vėl neišlindo mažas peliukas. O pasirodo ir tos tabletės jau nebebuvo :D

Nu kažkoks košmaras, naktį girdėjau, kad vagią šuns ėdalą, o mano šuniui giliai dzin :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rimta problema, pas jus, Indrute :victory: mes gyvenam nuosavam name, tai rudeni irgi ju uzklysdavo, bet dabar tfu tfu tfu nebera :mirksiukas: is pradziu tai naikinom nuodais ne pelems, o ziurkems, ir dingdavo, o veliau isigijom katina, ir nebera anei vienos pelytes, net nebeuzsuka pas mus :rolleyes:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus tas pats.Bet mes pirmam aukste gyvenam.Bet kaip iki 5 auksto jos atvaro?Vyras slastelius uzstato.Nera taip,kad laksto, tik kai tylu girdisi,kad krebzda.O tada ir ikliuna.Nervuoja baisiai,nes as ju bijau...Vyras sako,kad is rusio grauziasi...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsibeldžia zarazos ir iki penkto aukšto be problemų. O geriausia, kai vieną kartą sėdžiu virtuvei rūkau, tylu aplink ramu, ir girdžiu tik šnarą šunio ėdalo maišas, ir lekia pelė per virutve skersai, aš rėkiui Narsui paimk, o tas uodega vizgina ir laimingas žiūri kaip į žaislą :rolleyes::mirksiukas:

Spąstų nenoriu, nes jeigu įklius jos dieną kaip vyro nėra, bus man čia tragedija :victory: gana jau su klijais buvo....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo,kai vyro nera tai problema...Maniskis kai kur isvaziuoja,paprasau,kad 'isjungtu" slastus :mirksiukas: Nes as tada kojos i virtuve nekelciau...As tai jam sakiau,kad reikia kokiu nuodu rusy berti.Vis gal naudos butu


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes tai ir namie dedam, ir skanūs jom jie juodai, nes ištisai gerokai apgriaužti būną, o tabletka kaip reikalas dydžio, na mažulytė. Ir visteik jų būną, tai man tik šiurpas per nugara eina, pagalvojus kiek jų čia pro mano namus praeidavo ir dar eina :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiti kiek zinau stikla smulkina su maistu.Tipo paskui stiklas joms "gala padaro'.Bet nezinau,jei nudves kambary,tai jau dvokas...Gal tada nuodus su stiklu trinti.Jei ne nuo nuodu,tai nuo stiklo nudves...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi ne ne, aš ilgai nuodų nenorėjau, jokmių vien dėl dvoko. Naudojam šituos nes jos priverstos išlėkti lauk ir ten padvėsta, tai tik dėl to. O dabar vasara, tai įsivaizduoji jeigu kur nudvėstų po grindim, gi išgriūtume visi nuo dvoko :rolleyes::mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir duodat.. miargos jūs miargos... tai kas ten baisaus iš spąstų pelę išimt? Po to kai už sekcijos nudvėsė pelė, o jos nėjo atitraukti ir kelias savaites dvoke pragyvenau daugiau jokių nuodų nenaudosiu! O spąstai išsigaudo labai normaliai, tik aišku spąstus, tai jau reikia labai jautrius turėt, tie maximiai tai didelis š.. pas mus tokie su dantukais, tai gaudosi labai efektyviai.. vos tik išgirstam, kad šiurenasi, pastatom ir staigiai išsigaudom :mirksiukas:

 

Nu kažkoks košmaras, naktį girdėjau, kad vagią šuns ėdalą, o mano šuniui giliai dzin :rolleyes:

 

maniškiui irgi dzin, nors šiaip jis laukuose jas gaudo ir kurmius iškasa ir žiurkes vandenines, o namie dzin...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai labai peliu bijau.bet kartu man ir gaila kai i spastus jos pakliuna .kai darem remonta lupom grindis tai radom ten seimynele peliukus 5 atvestus dasr neatsimerke buvo taip gaila buvo bet kur juios det

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ena šikt, aš jau bijau eit vakarais į virtuve, vis girdžiu kaip pelė kažkur krebžda, kaip jas bl išnaikint :( jokie nuodai nepadeda, o spąstus nėr kada pastatyt, nes vyro ištisai namie nebuną, o aš ištraukt jos negalėčiau iš ten :(


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mus irgi pelytė apsigyveno. Nuodų nenoriu dėti, nes paskui jos labai smirdi. O spąstais nepagaunam, mat gudri pasidarė.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.