Pereiti prie turinio
Skaistule

Kaip atgauti tokia krutine kokia buvo pries gimdyma

Rekomenduojami pranešimai

Po gimdymo labai sumazejo krutine gal kas zinote kokiu preparatu kremu ar papildu kad nors kiek pastangretu krutine?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Po gimdymo labai sumazejo krutine gal kas zinote kokiu preparatu kremu ar papildu kad nors kiek pastangretu krutine?

Buciau lb dekinga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Po gimdymo labai sumazejo krutine gal kas zinote kokiu preparatu kremu ar papildu kad nors kiek pastangretu krutine?

krūtinės stangrinimui yra nemažai priemonių (kremų), aš šiuo metu naudoju Gatineau kremą ir kol kas rezultatais esu patenkinta :( . Yra LT ir nemažai kitų firmų kremų ir serumų krūtinei stangrinti (Academie, Biotherm, Clarins, Decleor, Guinot ir t.t.). Taip pat krūtinę stangrina kontrastinis dušas, specialūs fiziniai pratimai. Tačiau krūtinei padidinti nežinau nė vieno būdo, išskyrus plastinę operaciją :) Aišku, reklamuoja, ypač Amerikoj, įvairiausių kremų ir papildų (pvz., http://www.perfectwoman.com/, http://www.drugstore.com/products/prod.asp...mp;catid=35816), bet aš kažkaip jų poveikiu netikiu. Dar kažkiek krūtinę gali padidinti kontraceptinės tabletės, bet čia nėra jokių garantijų, priklauso nuo organizmo :susigedes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nepadės. Kai peržengsi 40 m., krūtinė pati padidės ;)


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš to stebuklo jau sulaukiau- po 3 vaikų maitinimo turėjau tik du stačius spenius. Dabar per keletą mėnesių krūtinei forma atsirado. Negaliu atsidžiaugti. :huh: Man 38 m.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau nuo ko tai priklauso, bet esu pati ne karta macius ( pastebejus) kad apie 40 m., pas moteris krutine istiesu padideja <_>


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, apie 40 m. Kadangi mano draugės tokio amžiaus, man ne viena tai sakė...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man ir mini per didelis visada buvo...Paimi ir apsuki aplink save ratu...O dabar jau pagaliau tinka :)


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.