Pereiti prie turinio
vikuliaa

Klausimai-atsakymai 2

Rekomenduojami pranešimai

Sveikutės.Esu visai "žalia" dėl naudojimosi photo shop, bet labai jau noriu pramoksti. Turiu klausymą, kai ka nors padarau su juo ką nors gražaus, man neleidžia išsaugoti, t.y. save ir save as lieka neaktyvūs. Ką darau ne taip?Ačiū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal apacioj neissaugai formato JPEG Image? :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvailas klausymas tikriausiai, bet tas apačioj, tai kur?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apacioj,po didele ta lentute,yra parasyta"Save as type".Ten spaudi rodyklele ir nustatai formata...Tikiuosi teisingai aiskinu... :angry: Mat as irgi pradedancioji :mirksiukas: Jei ka-dar rasyk...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai, nieko nerandu...matyt tikra tundra esu:( bet ačiū už pagalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

File-Save as...Issoka lentele.Nustatai kur nori issaugoti.Apacioje po lentele yra:File name ir Format.Tai ten kur format,spaudi roduklele ir islenda dar .ten nustatai JPEG (*JPG,*JPEG,*JPE). Ir tada Save :unsure:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitą žinau, bet tame ir esmė, kad tas save as man yra visai neaktyvus, toks blankus ir nesispaudžia.Aš gal kažko nedadarius, kad taip yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi,nezinau...Gaila,kad negaliu padeti... :hm: Reikia palaukti,gal kitos mergaites uzsuks...Nicole pas mus profas tais klausimais.Parasyk jai zinute :unsure:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kokiais irankiais jus "aptrinat" zmogu,kuri norit "ideti" i koliaza? As visada issididinu ir su trintuku,bet ne visada lygiai ir graziai gaunasi.Be to,labai ilgai uztrunka,o jei dar kokios kasos ar garbanos,t.y.smulkios detales... :hm: Gal yra koks irankis,kuris palengvintu darba ir gautusi graziau...padekit... :blush:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Su kokiais irankiais jus "aptrinat" zmogu,kuri norit "ideti" i koliaza? As visada issididinu ir su trintuku,bet ne visada lygiai ir graziai gaunasi.Be to,labai ilgai uztrunka,o jei dar kokios kasos ar garbanos,t.y.smulkios detales... :doh: Gal yra koks irankis,kuris palengvintu darba ir gautusi graziau...padekit... :this:

As tai dar kartais naudoju ta kaip vadinama burtu lazdele man kazkaip graziau gaunas, nors nevisada iseina :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Su kokiais irankiais jus "aptrinat" zmogu,kuri norit "ideti" i koliaza? ...

Galima taip "aptrint zmogu" :

 

163d535a6769.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Šitą žinau, bet tame ir esmė, kad tas save as man yra visai neaktyvus, toks blankus ir nesispaudžia.Aš gal kažko nedadarius, kad taip yra

Pabandikyt tiesiog uzdaryti documenta, paspaudus ant "x" (close), ishlenda langelis, spaudziat "yes"

 

80f5854565e7.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.