Pereiti prie turinio
vikuliaa

Klausimai-atsakymai 2

Rekomenduojami pranešimai

Nicole , o gal galetum paasikinti kaip tu taip mazdaug padarei ?


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prašome taupyti kiekvieno iš mūsų laiką ir užduoti klausimus tik tuo atveju, jei atitinkamoje temoje neradote ieškomo atsakymo.

 

Klausimai-atsakymai 1

 

 

Nicole , o gal galetum paasikinti kaip tu taip mazdaug padarei ?

 

Vikuliaa, as tiesiog iskirpau veidus ir idejau i nauja dokumenta :) Pasirenki Rectangular Marquee Tool, apvedi norima plota ir tada spaudi klaviaturoje Ctrl+C (.t.y. Copy) eini i File->New ir ten pasirenki Clipboard, atsidarius langui spaudi klaviaturoje Ctrl+V (.t.y. Paste), issaugoji norimu formatu ir viskas :flowers:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandysiu :) aciu :flowers:

 

beje labai atsiprasau jei ne ten klausima uzdaviau :flowers:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai kurie piesineliai atsidaro kaip index, ju neleidzia uzket ant fono ir kt daryt. Kaip pakeisti, kad galetu normaliai naudotis?


19118.png

19119.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
eik i window ir uzdek varneles atn tau reikalingu :super:

labai aciu o tai niekaip surast negalejau :wub1:

 

kai kurie piesineliai atsidaro kaip index, ju neleidzia uzket ant fono ir kt daryt. Kaip pakeisti, kad galetu normaliai naudotis?

pirmoje temoje apie tai buvo rasoma :victory: Image>Mode > RGB


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keliu paveikslėlį, jis spalvotas, bet kai įkeliu į rėmelius, būna pilkos spalvos, t.y. spalvos visos dingsta.Lygiai taippat jeigu noriu nupiešti rėmelius,piešia tik pilkai. Ką daryt?


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mergaitės, ainu nusišaut su durų rankena :D , niekaip negaliu instaliuot photoshopo. O tiek idėjų knibžda galvoj, pradėčiau pagaliau kurti rėmelius. Mano kompas užkniso juodai :hm: Niekaip nesuprantu, ką dar padaryti, kad priimtų naują Photoshopo versiją. Senoji seniai išinstaliuota, dabar bandau vietoj cs2 instaliuoti azen persiųstą cs3, bet nepriima nors tu ką :hm: (ir jokių kitų versijų taip pat). gal kuri su tuo esat susidūrusi ir patartumėt, kaip man savo durnelį kompą įtikint? :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mergaitės, ainu nusišaut su durų rankena :rolleyes: , niekaip negaliu instaliuot photoshopo. O tiek idėjų knibžda galvoj, pradėčiau pagaliau kurti rėmelius. Mano kompas užkniso juodai :victory: Niekaip nesuprantu, ką dar padaryti, kad priimtų naują Photoshopo versiją. Senoji seniai išinstaliuota, dabar bandau vietoj cs2 instaliuoti azen persiųstą cs3, bet nepriima nors tu ką :swoon2: (ir jokių kitų versijų taip pat). gal kuri su tuo esat susidūrusi ir patartumėt, kaip man savo durnelį kompą įtikint? :lol:

zinok kiek as vargau rudeni su photoshopo instaliavimu.kiek buvau parsisiuntus programu su adobe pagrindu,ne vienos negalejo suinstaliuot.tai perrasiau vindovsus(nezinau kaip tiksliai rasos). Ir susiinstaliavo kuo puikiausiai.Tai gal ir pas tave tapati problema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zinok kiek as vargau rudeni su photoshopo instaliavimu.kiek buvau parsisiuntus programu su adobe pagrindu,ne vienos negalejo suinstaliuot.tai perrasiau vindovsus(nezinau kaip tiksliai rasos). Ir susiinstaliavo kuo puikiausiai.Tai gal ir pas tave tapati problema

tai va man ir MB tą patį sako - kad reik sukraut visą reikalingą info į kompaktus ir nuneštų pažįstamam kompiuteristui "išvalyt smegeninę", kitaip sakant, pagimdyt sisteminį diską iš naujo :lol: Jau taip nelaiku čia man jis užstreikavo. Bet ačiū tau labai už patarimus, dabar bent daugmaž aišku, kas ir kaip :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas gali pamokint kaip padaryt nuotraukos veidrodini atspindi? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip ikelti i foruma kalendoriu kad butu png formatas.pas mane kompe viskas tvarkoj.O ikeliu cia kaip foto.nesuprantu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gal kas gali pamokint kaip padaryt nuotraukos veidrodini atspindi? :angry:

jei tu kalbi apie "apvertimą", kai pvz., žmogus žiūri pasisukęs į dešinę pusę, o padarai, kad žiūrėtų į kairę, tai tokį dalyką aš moku. O jei turi omeny dvigubą atvaizdą, kaip veidrodyje, tai šito nežinau kaip padaryti :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.