Pereiti prie turinio
vėja

Eteriniai aliejai

Rekomenduojami pranešimai

ką apie juos manote? Ar naudojate?


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais mėgstu padeginti spec. žvakutę, įpylusi kokio nors aliejaus. Man patinka citrusiniai kvapai, tai dažnai naudoju greipfrutų kvapo - tada visi namai juo taip skaniai prakvimpa :D Kartais ir į vonią kelis lašus įlašinu, tik jau ne greipfrutinio (nes jis tonizuoja), o kokio pušų ar levandos, nes jie ramina. Šiaip pas mane uoslė yra geriausiai išvystyta iš visų pojūčių, tai kvapams skiriu pakankamai daug dėmesio :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai patinka ivairus kvapai kvapeliai ,drauge dabar is anglijos parveze uz dukrytes priziurejima rinkinuka aliejuku zvakuciu nu tai super


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baiginėdama aukštesniąją mokyklą užsimaniau aromatinės lempos. Buvai nužiūrėjusi nebrangią, bet tėvai padovanojo akmeninę. Tik dabar neatsimenu, kada paskutinįsyk aliejų garinau. Manau, tai geriau už bet kokį AmbiPur.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reik ir man lempą nusipirkti.

Kad geriau už ambi pur, tai manau vien dėl sudėties, geriau jau eteriniu kvėpuoti, nei belem kuo.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man tai nepatinka tie kvapai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as zvakide turiu i kurios apacia zvakute galima idet, o virsuje aliejuko eterinio ipilt.

patinka kartais padegint taip, is apacios zvake kaitina ir skleidziasi aromatas :flowers:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš tiesų tai žiūrėjau, kad labai gerai įjungti tą lempą, net kai vaikas miega. Tik labai svarbu parinkti tikrą aliejų, nes daug netikrų.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as zvakide turiu i kurios apacia zvakute galima idet, o virsuje aliejuko eterinio ipilt.

patinka kartais padegint taip, is apacios zvake kaitina ir skleidziasi aromatas :victory:

 

 

aš tokią irgi turiu :) ankščiau degindavau kiekvieną dieną, man patinka :sird:

 

dabar deginu žvakę :hihihi:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat turiu tokia kaip Kryste,labai patinka ir dažnai deginu :pardon:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai turiu eterionio arbatmedžio aliejuko;D bet jį veido spuogeliams deginti naudoju:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.