Pereiti prie turinio
elen@

lauko baldai

Rekomenduojami pranešimai

as jau mastau apie lauko baldus. kas turite minciu, pasidalinkite, dekite foto ir butu malonu, jei idetumeme savo lauko baldu foto ( kas turi) :cray:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu oksana :cray:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera uz ka :cray:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai grazus :rolleyes::flowers: :flowers: Bet man jau tokio tipo medzio baldai atsibode, sau noretumem kazko panasaus kaip pav. zemiau :mellow:

 

Siems jau reiktu kad butu po stogine, nes su airisku oru jie tikrai neatlaikys ilgai :cray:

Outdoor-Furniture-BG-N08-.jpgoutdoor-furniture.jpg

 

O siaip tikriausiai pirksime stai tokius :angry2:

89-6523574A69UC448282X.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai grazus baldai Nicole..... :cray:

bet baldai parenkami pagal namo tipa, stilistika..... pvz. pas mano tevus prie namo netiktu tokie lauko baldai kaip kad tu ikelusi :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vyras irgi išprotėjas ant tokių masyvių medinių baldų, bet man jau taip klaikiai jei atsibodę :rolleyes:

Man norėtūsi kažko lengvo, vasariško :cray:

Ir būtiniausias aspektas tai kad turėtų būti man supamas krėslas lauke :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek gražiu baldu :cray:

 

12067115717174.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man patinka ir kaimisko stiliasu ir modernesnio stiliaus lauko baldai svarbiausia,kad jie tiktu prie namo ir kiemo dizaino :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

da4fc6e806a72af416805c94ceeeff77.jpg

 

patinka mantokie dalykeliai. dar keleliu gelyciu truksta ir man super atrodytu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.