Pereiti prie turinio
Snapė

Travian

Rekomenduojami pranešimai

Ar žaidžiat kas šitą žaidimą?

Aš nesenai dėl įdomumo pradėjau, bet dar nesusigaudau ką reik po ko daryt, belenką statau, belenką lygį keliu ir t.t.

Būtų įdomu pasikalbėti su patyrusiu žaidėju, o gal kas nors norėtų pradėt žaist, būtų linksmiau :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuoj pat atsijunk ir daugiau nesijunk.. nebent nesi priklausoma nuo žaidimų... būdama pelėda keliuosi 6-7 ryto pažėt kaip resursai auga... visą dieną žaidimas įjungtas.. net darbe... sėdžiu laukiu šašlų (gamtoj), o galvoj viea mintis "ar niekas nepuola"... :D


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu nerealiai priklausoma nuo žaidimų ir kompo.

BEt va dabar būtent neatsijungsiu, sugundei mane visai Eitvyde :D

Sakyk ką pradžioj geriausia daryt? ką statyt?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten norint ką nors turėt reikia tam tikrus lygius pasiek.. pvz negalėsi pasistatyt lentpjūvės jei nebus 10 lygio miško...bet 10 lygiui miško reikia siaubingai daug resursų, tam reiks talpios klėties ir sandėlio. Kad bet koks žąsinas neateitų ir nepaiimtų tavo gero reik slėptuvių... Žaisdama išmoksi... ir tiesiog reikia sėdėt ir žiūrėt ar niekas nepuola, pamačius puolimą resursus panaudoji ir priešas kelis kart nieko negavęs pasitraukia ir jei puola tai tik po ilgesnio laiko... jei tą momentą pagauni ir nebūna resursų, tai paprastai daugiau nepuldinėja... Bet čia tik konkretus priešas, priešų turėsi n... net kartais stebiuosi iš kaip toli ateina.... Jei resursus gali slėpti slėptuvėse, tai iš jų išsineša dalį (1/3) grobio tik germanai, kiti paima tik tai kas ne slėptuvėse... kariuomenę statytis apsimoka tik jei nori puldinėt visiškus mažius esančius kažkur šalia, kurie jau nebežaidžia (na arba tau patinka puldinėt silpnesnius) ir tam reik turėt ne mažiau kaip tris karius, nes mažesnis kiekis nepareina...net jei priešininko teritorijoj nėra nei vieno kario... jei pasigaminsi karius, tai nesistebėk, kad kur išėjus kelioms minutėms ar po nakties nerasi nei jų nei resursų... į aljansą priima tik esančius aukštesnėse pozicijose paprastai... tad kol kas nesvaik :) pirmas kelias dienas, gal net savaitę tiksliai nepamenu (taisyklėse yra) niekas negali tavęs pulti, tad dabar pas tave tokia ramybė, bet ji laikina :)

Mane šianakt užpuolė ir išžudė mano visus karius, o jau nemažai (112 galvų) turėjau :( :( :(


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tas zaidimas kaip rakstis...Vyras zaidzia...Ryte tik islipes jungia kompa,pietu grizta-iskart prie zaidimo,vakare tik prie jo ir sedi.pas mama nuvaziavom,daiktus sunese,koridoriuj sumete ir prie kompo...Net girdeti apie ji nieko nenoriu... :(


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pati nežaidžiu, bet iš ryto atsikėlus randu kompa jau įjungta :(

Pati net ir nebandau pradėt... nes poto visai bus :(

Jau dabar photoshopas valdo :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip aš jį suprantu :) :) ;)

Va ir dabar noriu miego, galėčiau prigulti ir snustert,, bet neeeee .. resursus saugau :( :( :(


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš jau antra gal savaitė kaip grajinu, tai jau mane vis karts nuo karto užpuldinėja, tai aš vis ką nors statau ar lygius resursų keliu :rolleyes: tai reiškias teisinga linkme ir einu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aga - paskum perprasi principus :rolleyes:

Čia detaliai nepaaiškinsi, nes nuo situacijos priklauso :D

Aš jau tuoj pasieksiu lygį kada į aljansą priima, gal reiks pas ką prašytis :(


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks lygis turi būt kad į aliansą priimtų? Ir išvis ką gero duoda tas aliansas?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklauso į kokį aljansą nori. Ten pas juos reikalavimai skirtingai surašyti... O aljansas duoda tai, kad jei tave kas puola, tai jie atsiunčia pastiprinimą.. vieniši kovotojai, kad ir stiprūs, bet nesantys aljanse gerai pagalvos prieš tave kliudydami ir pan.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as jo niekada nezaidziau ir net negalvoju zaisti. tie internetiniai zaidimai man labai itartini.... bijau per juos virusiuku prisigaudyt :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.