Pereiti prie turinio
Snapė

Travian

Rekomenduojami pranešimai

Vyras zaidzia...Ryte tik islipes jungia kompa,pietu grizta-iskart prie zaidimo,vakare tik prie jo ir sedi.pas mama nuvaziavom,daiktus sunese,koridoriuj sumete ir prie kompo...Net girdeti apie ji nieko nenoriu... :rolleyes:

 

Pas mane irgi ta pati situacija. is pradziu ir as zaidziau, normaliai sekesi, bet matyt nesu zaidimu verge, neuzkabino, nebezaidziu. O maniskis ilindes ir ilindes. retenybe jei vakare kompo gaunu. Man negaila, lai zaidzia, jei taip nuo darbu pailsi, bet kad saiko nulis, tai baisu. Vat kaip susitart, kad prioritetai pasiskirstytu tinkamai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kai pasidomejau tai ši žaidimą žaidžia ne tik žmonės bet ir programos. Kaip suprast? o gi parsisiunčia žaidėjai proramą kurios pagalba vygdo įvaires užduotis nenutrūkstamu rėžimu. Tuo tarpu kiti nežinodami mirksta prie kompiuterių ištisus vakarus kišdami pinigėlius ir bandydami nugalėti. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na kai pasidomejau tai ši žaidimą žaidžia ne tik žmonės bet ir programos. Kaip suprast? o gi parsisiunčia žaidėjai proramą kurios pagalba vygdo įvaires užduotis nenutrūkstamu rėžimu. Tuo tarpu kiti nežinodami mirksta prie kompiuterių ištisus vakarus kišdami pinigėlius ir bandydami nugalėti. :huh:

 

geras :doh:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo as pats neseniai suzinojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikriausiai jeigu pasakyčiau draiugams kurie žaidžia tai nepatikėtų, bet man dabar iš jų ima juokas :huh:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau ir aš užsikabliavus su šituo žaidimu, bet pora dienų neprisijungiau ir sugriovė viską :huh:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.