Pereiti prie turinio
kicule

Photoshop mylėtojai

Rekomenduojami pranešimai

Pabusiu nekukli ir parodysiu dar keleta savo darbeliu :( zinoma nera jie tobuli bet jau pati pastebiu, kad tobuleju :)

004e171ae2b5t.jpg72b5414e4057t.jpg

1ed5920735e3t.jpge896720b460ct.jpg

216880f8b1f6t.jpg1b28a11e4972t.jpgf836e4b1b4cct.jpg

Labai nuostabūs ir įdomūs darbeliai, nekantriai lauksiu pamokėlės :flowers:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai grazus darbeliai butaforija, wow ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas merginos.

Mano kompas uzvakar uzsilenke ;) taisymas laabai brangus,tai pirksiu nauja.Tik labai dziaugiuos kad duomenis pavyko issaugot,ypac visus sablonus,paveiksliukus ir tt.Jei butu dinge viskas turbut buciau klias dienas zliumbus :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isivaizduoju, Bumbasi ;) As todel ir nusipirkau isorini kietaji diska ir dar del visa ko viska persirasiau i dvd diskus, nes ir man panasiai buvo, gerai, kad maniskis sugebejo viska sutaisyti, kitaip ir as buciau zliumbus kruvinomis asaromis :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir dziaugiuosi kad isorini dika turiu ;)

Gerai kad viskas gerai :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj, bumbasi, uzjauciu...si jausma ir as esu patyrusi, tik man buvo dinge visos nuotraukos, tai zliumbiau oj oj... <_>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tas isorinis diskas? gal galima smulkiau? :flowers:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as vis pagailiu pinigu tai isorinei atminciai :D vis atsiranda kitur kur isleist.Bandziau uzsiprasyt kaledom,tai gal kas uzpundys :haha:

Man tai teko nauja kompa visdelto pirkt.Nes senojo laptopo taisymas pernelyg brangus,o per pora metu tas pats dalykas sugedo.... HP brokine partija man pakliuvo :haha: dabar sedziu pa kompiuterista ir laukiu kol visus duomenis man i naujaji kompa perrasys.gal ir photoshopa naujesni gausiu.tikiuos... :haha: Nuo ryt viliuios vel i darba pasinersiu,nes ta priverstine abstinencija nuo kkompo ir interneto man visiskai ne i nauda.Palikau dar piktesne nei buvau :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na as vis pagailiu pinigu tai isorinei atminciai :D vis atsiranda kitur kur isleist.Bandziau uzsiprasyt kaledom,tai gal kas uzpundys :haha:

Man tai teko nauja kompa visdelto pirkt.Nes senojo laptopo taisymas pernelyg brangus,o per pora metu tas pats dalykas sugedo.... HP brokine partija man pakliuvo :doh: dabar sedziu pa kompiuterista ir laukiu kol visus duomenis man i naujaji kompa perrasys.gal ir photoshopa naujesni gausiu.tikiuos... :haha: Nuo ryt viliuios vel i darba pasinersiu,nes ta priverstine abstinencija nuo kkompo ir interneto man visiskai ne i nauda.Palikau dar piktesne nei buvau :flowers:

bumbasi gal kartais turejau hp dv600 taip lyg kuris nei is sio nei is to uzsilenkia :haha:

mes ir toki turejom... 2 kartus taisem su garantiniu, o kai trecia karta uzsilenke net nebetaisem, nes remontas maziausiai butu kianaves 1200lt... daugoka sakyciau.. tai kai rinkomes kita laptopa tai i hp net nebeziurejom ir kazin ar kada beziuresim, uzteko vieno tokio...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bumbasi gal kartais turejau hp dv600 taip lyg kuris nei is sio nei is to uzsilenkia :dance:

mes ir toki turejom... 2 kartus taisem su garantiniu, o kai trecia karta uzsilenke net nebetaisem, nes remontas maziausiai butu kianaves 1200lt... daugoka sakyciau.. tai kai rinkomes kita laptopa tai i hp net nebeziurejom ir kazin ar kada beziuresim, uzteko vieno tokio...

zinok nezinau tiksliai jo numerio.tik zinau kad jisai is brokines partijos.tad bandysiu aiskintis gal pratesiu garantini,tad sutaisytu nemokamai,jei nepavyks parduosim detalemis,yra ir kas jau domisi.vaizdo plokste maniskiui antra karta isejo....

uztat ir as nebeziurejau i hp isviso :flowers:

kompiuteristas man irase photoshopa cs4 11 versija :flowers: bandysiu darbuotis.gal nepastrigsiu kur nors. :wub1:

 

Taip gera vel buti su rysiu :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bumbasi, sveikinu su nauju pirkiniu :flowers:

Smagu Ir kaip tas CS4 :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bumbasi, sveikinu su nauju pirkiniu :dance:

Ir kaip tas CS4 :wub1:

dekui :flowers:

na siaip kaikas man nelabai patinka.nieko daug nedariau,tik isbandziau kaip veikia elementariausi dalykai.nuo cs2 nemenkai skirias.kai daugiau padirbesiu parasysi kaip sekasi :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.