Pereiti prie turinio
Nicole

Fotokonkursas ''Paskutiniai vasaros pasispardymai''

Rekomenduojami pranešimai

cae60085d70d.jpg

Fotokonkursas „Paskutiniai vasaros pasispardymai"

TAISYKLĖS

 

1. Fotografuojate tematika „Paskutiniai vasaros pasispardymai". Joje turi atsispindėti vasaros spalvos bei kiti vasaros sezonui būdingi veiksmai ir objektai, gali būti net pati geriausia jūsų atostogų akimirka. Konkursui galite pateikti ne daugiau, kaip 3 nuotraukas su jų pavadinimais (t.y. turite sugalvoti pavadinimus kiekvienai nuotraukai). Dalyvauti gali visi forumo dalyviai.

 

2. Leidžiama fotografuoti žmones, fauna, flora bei įvairius objektus.

 

3. Nuotrauka turi būti jūsų kūrybos, nekopijuota iš interneto. Draudžiama nuotrauką koreguoti grafinėmis programomis. Konkurse negali dalyvauti nuotraukos, kurios prieš tai buvo pateiktos kituose konkursuose ar parodytos kituose internetiniuose puslapiuose.

 

4. Tuomet ją užkraunate per http://keep4u.ru/, nuimant varneles nuo visų kvadratėlių, išskyrus Создать превью, kur taip pat įrašote 500, vietoje 180 pikselių. Užkrovus nuotrauką, nukopijuojate 3. nuorodą ir siunčiate ją man į (asmenine žinute).

 

5. Nuotraukas galima pateikti iki rugsėjo 6d. 24 val. nakties.

 

6. Balsavimas vyks nuo rugsėjo 7d. iki 20d. 24val. nakties. Bus galima balsuoti už tris labiausiai patikusias nuotraukas. Nuotraukų autoriai bus skelbiami tik po balsavimo, t.y. nežinosite už kieno nuotrauką balsavote iki rezultatų paskelbimo dienos. Rezultatai bus skelbiami rugsėjo 21d. sekmadienį.

 

Prizas: rėmelis 10x15cm nuotraukai

 

9037803c1ad4c9fac2.jpg

Linkiu visiems gero kūrybinio įkvėpimo

:flowers::sird::geda:

 

p.s. Jei kas turite kokių klausimų ar neaiškumų, būtinai rašykite čia ir pasistengsime padėti :lol:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nelabai supratau, galima siusti tris nuotraukas ir jos visos dalyvaus ar kaip? :flowers:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, Butaforija, kiekvienas narys gales balsuoti uz tris labiausiai patikusias nuotraukas, zinoma, nebus galima balsuoti uz savo foto :flowers: Taip, galima siusti iki triju nuotrauku ir visos dalyvaus konkurse, zinoma, man pries tai jas perziurejus ir patikrinus, ar atitinka konkurso tematika ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, reiks būtinai dalyvauti. :sird:


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks nuostabus prizas, labai grazus foto remelis..

Butinai sudalyvausim ir mes konkurse.... ^_^


Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką. (B. Spinoza)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur jūs tą rėmelį matot?

Ai, grįšiu namo- tada ir aš pažiūrėsiu. ^_^


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau, matau ^_^ Nu tikrai koks fainutis. :sird:


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš sudalyvausiu, o galima dalyvauti su nuotraukomis, kurios pažymėtos MANO ženklu (Jenny photography)? :super:


ticker_by_jenny.png

1h3l1i1j17f54d8jdej1j496b69204b616c26233237393b6426233337313b.png

1h3l1i0j1043166j38j0j4d6973656920466c65722044656c616b7572.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir aš sudalyvausiu, o galima dalyvauti su nuotraukomis, kurios pažymėtos MANO ženklu (Jenny photography)? :super:

 

Ne, nes tau jau visiem aišku bus kad tos nuotraukos yra tavo. Čia konkurso ir yra esmė, kad mes nežinotume kieno nuotraukos kur yra, tiesiog balsuotume už pačią gražiausią/ias o ne už asmenines simpatijas ar antipatijas.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.