Pereiti prie turinio
Snapė

Tai ko niekada neįsidėčiau į burną arba daugiau niekada

Rekomenduojami pranešimai

Ar yra toks patiekalas kurio neįsidėtumėt į burną? Arba jau gal kažką ragavot, bet jau daugiau niekada. Galbūt tai sūrus ar saldus, rūgštus ar kartus, nesvarbu, pasidalinkit patirtimi :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau gal tai ir skanu, bet niekada(nors niekada nesakyk niekada) negalėčiau paragauti jaučio sėklidžių. nors kažkurios tautos valgo. Taip pat žalios mėsos kaip kad faršo, lyg ir vokiečiai valgo sumuštinius su žaliu faršu.

Daugiau taip staigiai nesumastau :super:

 

Ai ir avienos pačios šlykščiausios mėsos kokios tik gali būti nevalgau ir nevalgysiu, nebent dings uoslės ir skonio receptoriai :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmoj eilej tai svogunu nevalgau ir niekada nevalgysiu, lasyniu, moliusku, jokio gyvulio seklydziu nevalgyciau, kaip kad Indrute sake- zalios mesos, ungurio-apsivemciau :super: :D :dance::ogo: as ir nesumastau taip greitai ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo avienos ir man niekas neikistu.mano vyras dare koldunus su aviena.nu fu kaip neskanu ir kaip smirda.man kiaulyte geriausia mesa


1b9b235858f1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DAbar net galvoju kad turbut nera tokio dalyko ko neisideciau i burna. Aisku daug ko yra ko nemegtu, bet tai nereiskia kad net neiideciau i burna manau, butu badmetis jauciu valgyciau viska :wacko:

 

O visi moliuskai, krevetes, krabai, kalmarai ir visos kitos juros gerybes tai man geris :victory: ik gaila kad lietuvoj ziauriai brangu visa taip :flowers: Tainors cia atsivalgau iki soties :grin:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiktų gerai pagalvoti :doh:

 

Kad tikriausiai viską valgau, :victory: tik kaip sako mano močiutė š..., akmens (ir dar kažko, nebeprisimenu, kai išsiaiškinsiu parašysiu) :tongu:nevalgau :grin::flowers: :wacko:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.