Pereiti prie turinio
kicule

Kada pradėjote fotografuoti?

Rekomenduojami pranešimai

Kada pradėjote fotografuoti?

Arba kada gi supratot kad fotografuoti ištiesu labai patinka :D :rolleyes:

Redagavo Nicole

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:rolleyes: na as pradejau fotografuot su mamos muiline kai man buvo 16 metu. paskui kai isigijau savo fotoaparata tai ypatingai emiau viska fotografuot... o va jau dabar norisi turet dar geresnio fotiko,kad galeciau tikroviskiau viska iamzinti... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries kokius 7 metus kai dar bendravau su ex labai megdavau fotografuoti su jo Minolta fotiku..Veliau kai isigijau Kodak Easyshare Z740 sia aistra atgaivinau :D Ir pati dabar ziurineju geresnes kokybes fotikus, bet veidrodinio nezadu pirkti, kol nepradesiu uzsiimti savo verslu :D Man labiau patinka fotografuoti zmones gamtos apsuptyje :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fotografija visada man patiko, bet rimčiau ją domėtis pradėjau gimus dukrytei, kaip tik sutapo kad tuo metu įsigyjau ir labai gera fotika :rolleyes:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai jau fotkinu ir su muiline pradejau.....bet labai noriu ir kursus nueiti kad del savo malonumo patobuleciau....


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dar neatėjo tas supratimas kad fotografuoti yra nuostabu, nu pafotkinu, bet tik savo naudai, t.y. kad turėčiau atsiminimui mylimas vietas ar žmones. Bet niekada nesistegiu pagauti kažkokio gražaus kadro.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tik fotiką nusipirkau, o svajojau labai seniai, dar vidurinės laikais...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš dar žadu pradėti :sird:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir as fotografuoju tik , kad liktu nuotrauka atsiminimui... :geda:

Ir tai kartais pamirtu... ;)


Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką. (B. Spinoza)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nuo vaikystes prisimenu akimirkas, kada vakarais vonioje patys darydavome nuotraukas su broliu :hm:, o didesnis susidomejimas fotografija atsirado tada, kai dovanu gavau gera fotoaparata

ko gero tai paveldima, nes mano senelis buvo kaimo fotografas :( turiu palikima- sena jo fotoaparata, kuris pas mane stovi garbingoje svetaines vietoje


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na savimi iš ties stebiuosi.

Rimtai fotografuoti pradėjau būtent nuo liepos mėnesio. Keista, kai tiek daug pažengiau, per tokį trumpą laiką. Kaip daug kur sakau - bendrauju su fotografais. Skaitau daug literatūros apie fotografavimą. Fotografija BE GALO žaviuosi iki šiol llaime: Jau kuriu planus, kad greitu metu įsigysiu veidrodinį fotoaparatą (jau 'perėjau kursus' su entuziastiniu fotoaparatu, tai pat ir muiline. Rezultatai mane tenkino, bet - kuo toliau tuo labiau man REIKIA veidrodinio, kad galėčiau tobulėti. :doh: Juk tobulumui nėra ribų).

Tad manau toliau sieksiu savo tikslo, ir fotografuosiu. :D


ticker_by_jenny.png

1h3l1i1j17f54d8jdej1j496b69204b616c26233237393b6426233337313b.png

1h3l1i0j1043166j38j0j4d6973656920466c65722044656c616b7572.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jenny, labai smagu, tavo nuotraukytės tikrai puikios :victory: Sekmės tau :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.