Pereiti prie turinio
kicule

e-bay pirkimas, aukcionai

Rekomenduojami pranešimai

Ar pirkote kada nors iš e-bay?

Kaip sekėsi?

Iš kokio e-bay puslapio dažniausiai užsakynėjate? :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pirkus dazu kasetes spausdintuvui, bet esu girdejus blogu atsiliepimu apie Ebay, tad reikia labai ziureti, ka ir is kur perki..Jei lyginant su Amazon, pastaroji daug patikimesne, nes yra pardavinejama Amazon vardu, o per Ebay, kiekvienas pardavineja savo vardu..Tad jei kas nors negerai, labai maza tikimybe, kad atgausi pinigus..Stai kad ir vienas atvejis, pazistamas pirko kompa per Ebay ir kai kurjeris atveze deze, jis tik pasirase ir net netikrino dezes, o ja atsidares rado pridetu medzio gabalu..Zodziu, nuplauke jo visi pinigai, nes neturejo jokiu irodymu, kad kompo toje dezeje net nebuvo..Taigi, jei perkat ka nors is Ebay, visada patikrinkite pardavejo patikimumo procenta, perskaitykite visus komentarus apie ji, bei visada patikrinkite siunta pries pasirasydami kurjeriui :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Nicole už info.,

Taip pat esu prisiskaičius apie aferistus ir pan.,

 

Matai aš apie tą Amazon net nebuvau girdėjus, dabar va kaip tik žiūrinėjų tą pslp., ten taip suprantu panašu į e-bay, taip?

Kažin ar siųnčia į LT :) Atiskaitimas taip pat per paypal ?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pirkusi ir per ebay ir per amazon. Per amazon tai man nerealiausias ant angliškos literatūros, knygų kainos vaikiškos kas man labai patinka :lol:

Per amazon visad atsiskaitinėjau kreditine kortele, net nežinau ar galimą su paypal'u. O va su ebay'jum tik paypal, yra net gi ubve kad netiko, siunčiau atgal, pinigus be problemų gražina.

Tik reik įsiskaityti, peržiūrėti būtinai visus feedbackus ir t.t.

Be to, bidint patarimas geriausias yra likus paskutinėm sekundėm, na paskutinei minutei, nes tada geriausią kainą gali nušaut :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo mes daznai perkame is Ebay.co.uk , tik viena karta buvome negave prekes- ir tai siuntes asnmuo rase, kad kazkas su pastu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nelabai gaudausi su to pirkimu :lol:

O jau taip įdomu :) Norisi ką nors užsakyti.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ištiesų labai senai esu ką ir pirkus, per ebayjų, bet perku visas per www.ebay.com. Žinau tik tiek kad su kosmetiką tai beveik visis perkantys 90 procentų apsigauna :( tad niekad nepirkau pati.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau norima preke, taip suprantu kad j5 dar apie 10d., bus aukcione, tai jaučiu galima ir dabar pirkti, bet paskutine dieną, galima dar pigiau pirkti :(

 

Indrute, biški nesupratau :doh: apie kosmetiką. Ta prasme? Neapsimoka? :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, biški nesupratau :hm: apie kosmetiką. Ta prasme? Neapsimoka? :hm:

 

Nea, neteko girdėti kad kas įsigytu originalią prekią,o ne padielką :(

 

Dar Kicule, jeigu šalia yra parašyta buy now, tai kaina yra tokia kokia ten prie buy now, bet jeigu yra buy now kažkokia kaina, bet ir bidinimui likes laikas dar 10 dienų, tai tikimybė kad nusipirksi pigiau negu pirkdama iškart, bet niekada negali žinot kokia kaina bus po aukciono :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nea, neteko girdėti kad kas įsigytu originalią prekią,o ne padielką :(

 

Dar Kicule, jeigu šalia yra parašyta bay now, tai kaina yra tokia kokia ten prie bay now, bet jeigu yra bay now kažkokia kaina, bet ir bidinimui likes laikas dar 10 dienų, tai tikimybė kad nusipirksi pigiau negu pirkdama iškart, bet niekada negali žinot kokia kaina bus po aukciono :doh:

Ačiū Indrute, jau lik pradedu suprast po biški kais ir kaip :D :hm:

 

dėl kosmetikos ir aš kažkaip bijočiau, tuo labiau žinau kad ir pas mus LT Gariunuose pilna šlamšto, "tipo originalas" :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del bidinimo, tai dazniausiai jei per tam tikra laika per maza suma buna pastatyta, tai kazkokiu budu jie ta akciona arba pratesia arba isvis neparduoda..Kiek zinau, jie buna nusistate minimalia pardavimo kaina ir jei jos nepasiekia, tada gali aukciona uzdaryti..Todel as visuomet ieskau, kur yra Buy Now :lol: O del Amazon, galima ir per Paypal atsiskaityti, be to reikia ziureti, kur buna Details, kad Shipping arba Postage butu International arba Worldwide, tada reiskia, kad sius ir i Lietuva (arba kartais buna tam tikru saliu sarasas)..Be to nepamirskit, kad prie kainos, kuria matote Ebay arba Amazon, dar po to prisideda ir pasto islaidos, tad kartais pasto islaidos buna didokos ir neapsimoka siustis :( Taip pat ziurekit, kurioje salyje pardavejas yra, nes kartais kuo toliau nuo jusu tuo didesnes ir pasto islaidos bei ilgesnis atsiuntimo laikas :D

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kaip zinau kaip pirkdavo mano puske tai jei jos sesute viska razervuodavo ir sumokedavo budama ten(anglijoj) nes ir atsiuntimas iki vietos pigesnis,o jeigu siusti i LT tai kitu prekiu nesiuncia o jeigu ir siuncia tai kina isauga(iskarto paraso ar siustu i LT ir kokia kaina gaunasi) taigi jiegu turi drauguciu taip geriau ....o prekes tik po to per furistus ar kurie spec.uzsiima pervezimu tasiu ideda ir daug pigiau gaunasi.... :mirksiukas:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.