Pereiti prie turinio
kicule

e-bay pirkimas, aukcionai

Rekomenduojami pranešimai

Jau padariau pirma pirkini :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jau padariau pirma pirkini :(

ir ka nusipirkai?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jau padariau pirma pirkini :D

Niu ir ka pirkai, as tai visai dundukas situose reikaluose, visad perku per tarpininkus :geda:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va šiandien jau ir gavau savo pirmą preke :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir ką gi pirkai pasigirk? :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau dukryte bliuskyte su jos mylimu "My little Pony" :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš dažnai perku per www.ebay.co.uk

 

Tad jei kas nors negerai, labai maza tikimybe, kad atgausi pinigus..

visko pasitaiko.

Aš prekės negavau, bet pinigus grąžino. vadinasi neišsiuntė. Nes kas būtų gražinęs, jei išsiuntė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai labiau draugauju su amazon.com nesenai pirkau tašę vyrui, paskui knygų porą ir šiaip ko reik perku ten, viskas daug paprasčiau vyksta negu ebay'juj, nebepatinka man ten :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aš dažnai perku per www.ebay.co.uk

 

 

visko pasitaiko.

Aš prekės negavau, bet pinigus grąžino. vadinasi neišsiuntė. Nes kas būtų gražinęs, jei išsiuntė?

O man buvo taip kad prekes negavau virs men., kai parasiau pardavejei, ji ta pacia diena pinigus grazino, atsiprasinejo ir t.t. sako cia jai toks pirmas kartas ir t.t.

ir stai praejus virs men., ateina man siuntinukas :bredis: Na as aisku iskarto jei atgal pinigelius persiunciau :mirksiukas:

Aš tai labiau draugauju su amazon.com nesenai pirkau tašę vyrui, paskui knygų porą ir šiaip ko reik perku ten, viskas daug paprasčiau vyksta negu ebay'juj, nebepatinka man ten :doh:

Iskarto i LT siunti? :flowers:

As ten nelabai suprantu kaip ten su tuo siuntimo mokesciu :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Iskarto i LT siunti? :mirksiukas:

As ten nelabai suprantu kaip ten su tuo siuntimo mokesciu :flowers:

 

Ne ne, aš iškart į LT niekad nesiunčiu, nesamoningos kainos siuntimo būną, nelabai tada ir apsimoką ką nors pirkt :rolleyes:

Pirkdama visada nurodau mamos adresą, o mama kadangi man siunčia stabiliai kas porą mėnesių siuntinius, tai įmeta ir prekes mano pačios užsisakytas. Mamai dažnai kartoju kad nebesiūstų man jokių daiktų, bet ji negali susilaikyt nuvažiavus į pardę ir man ko nors nenupirkus, o paskui siunčia :bredis:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat tas ir yra kad nelabai apsimoka i LT siusti, o prekiu tikrai :flowers: buvau ne karta radus :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.